• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

W dniu 26 listopada 2015 roku w Chatce Żaka odbyły się kolejne warsztaty z cyklu "Lekcja w kinie" dla ucznów klas 4-6. Oto jak oceniają je uczestnicy:

Uczestniczyliśmy dziś w zajęciach pt. "Język filmu". Prezentację prowadziła aktorka, pani Joanna Szydłowska. Lekcja bardzo mi się podobała. Potem obejrzeliśmy film "Łapcie tę dziewczynę", który według mnie był bardzo ciekawy i zabawny.

Gabrysia Słowańska, 6b

"Łapcie tę dziewczynę" to piękny, ciekawy i trzymający w napięciu film fabularny, który zapamiętam na długi czas. Warsztaty prowadziła bardzo miła pani, która opowiadała nam o tym, jak się pracuje na planie filmu.

Dawid Tomaszewski, 6b

Według mnie dzisiejsza lekcja w kinie była bardzo ciekawa. Dowiedzieliśmy się wiele o tworzeniu ujęć i scen filmowych. Później obejrzeliśmy film pt. "Łapcie tę dziewczynę". Bardzo mi się on podobał. Opowiadał o nastolatce, ktorej tata musiał przejść kosztowną operację nóg. Maddie zaplanowała napad na bank i razem z przyjaciółmi zdobyła pieniądze. Zrozumiała jednak, że źle postąpiła i oddała je. Mimo to wszystko dobrze się skończyło i jej ojciec znów mógł chodzić. Bardzo lubię takie wyjścia. Chciałabym, by takie lekcje odbywały się częściej.

Małgosia Kura, 6b

W naszej Galerii można obejrzeć zdjęcia z lekcji.

Z życia szkoły