• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

26 kwietnia 2018 r. uczniowie klas 4 z wychowawczyniami udali się na wyprawę do Dąbrówki w Lasach Kozłowieckich. Oto, jak wspominają ją uczniowie 4a.

"Na początku przywitała nas miła pani, z którą szliśmy przez las, przemierzając ścieżkę dźwiękową. Słuchaliśmy ciekawych odgłosów ptaków."

Julia Szydłowska

"Zobaczyliśmy, jakie zwierzęta żyją w tych lasach. Przeszliśmy przez świetny labirynt. Opowiadaliśmy sobie ciekawe historie."

Ola Czapla

"Pomaszerowaliśmy na farmę. Były tam barany, kozy, krowy i kucyki. Można było głaskać zwierzęta. Następnie poszliśmy grać na bębnach. Obejrzeliśmy różne rodzaje tych instrumentów. Każdy mógł zagrać na jednym z nich."

Maciej Mojsym

"Po południu organizatorzy rozpalili ognisko i jedliśmy kiełbaski z chlebem. Po obiedzie mogliśmy pójść do małego sklepiku i kupić lody. Pod koniec dnia mieliśmyczas na zabawę. Graliśmy w piłkę, puszczaliśmy bańki mydlane i skakaliśmy na skakankch. Wszyscy bardzo dobrze się bawili."

Kinga Palak

"Podobały mi się zwierzęta, gra na instrumentach i huśtanie się na huśtawkach. Nasza pani instruktorka była bardzo miła."

Muriel Skrzypek

"Kiedy wracaliśmy autokarem, rozmawialiśmy o naszych wrażeniach. Mam nadzieję, że każdy bawił się tak dobrze jak ja!"

Jan Lalak

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć z wycieczki.

Z życia szkoły