• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„ŚWIAT MOICH MARZEŃ”

Na konkurs wpłynęło 135 prac z 16 szkół województwa lubelskiego.

KLASY  I-III

I MIEJSCE
Michalina Małysza, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie, nauczyciel: Beata Siek
Krzysztof Błażewicz, Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie, nauczyciel: Beata Sionkowska
Lena Toepler, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel:  Katarzyna Koch-Ostrowska

II MIEJSCE
Marta Kopczyńska, Szkoła Podstawowa  nr 43 w Lublinie, nauczyciel: Iwona Taracha, Anna Usarek
Emilia Madejska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku,
nauczyciel: Małgorzata Kozłowska
Zofia Tarasiuk, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel: Katarzyna Koch-Ostrowska

III MIEJSCE
Nikola Sobczyńska, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Ewa Szewczyk
Weronika Jaśkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Puławach, nauczyciel: Katarzyna Ambrożkiewicz
Patrycja Stypuła, Szkoła Podstawowa im. A. i A. Nowaków w Ożarowie, nauczyciel: Dorota Szewczuk

WYRÓŻNIENIA
Pola Arendarczyk, Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie, nauczyciel: Grażyna Dudzic-Gromnicka
Natalia Staszowska, Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie, nauczyciel: Iwona Taracha, Anna Usarek
Zuzanna Pszenny, Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie, nauczyciel: Magdalena  Piondło
Marcel Granat, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie, nauczyciel: Beata Siek
Zuzanna Murias, ZSO nr 2 Szkoła Podstawowa nr 11 w Lublinie, nauczyciel: Klaudia Stępniak
Emilia Migdał, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel: Katarzyna Koch-Ostrowska
Maria Kalinowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie, nauczyciel: Iwona Sikora
Wiktoria Dajek, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie, nauczyciel: Monika Wójcik
Martyna Łukasiewicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kraśniku, nauczyciel: Agnieszka Dąbrowska

KLASY  IV-VII

I MIEJSCE
Nina Zugaj, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Lublinie, nauczyciel: Joanna Frydrych-Staszczak
Zuzanna Dylewska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie, nauczyciel: Grażyna Dudzic-Gromnicka
Mikołaj Wójcicki, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel: Katarzyna Koch-Ostrowska

II MIEJSCE
Aleksandra Marczyńska, Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie, nauczyciel: Anna  Śwircz
Stanisław Czochra, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Lublinie, nauczyciel: Joanna Frydrych-Staszczak
Amelia Tkaczyk, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel: Katarzyna Koch-Ostrowska

III MIEJSCE
Dawid Kozik, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie, nauczyciel: Monika Tchórzewska
Gabriela Szafranek, Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie, nauczyciel: Grażyna Dudzic-Gromnicka
Amelia Rozwałka, Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie, nauczyciel: Aleksandra Smit

WYRÓŻNIENIA
Jakub Pajdosz, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Komarówce Podlaskiej, nauczyciel: Beata Łajtar
Dominika Polak, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Lublinie, nauczyciel: Joanna Frydrych-Staszczak
Oliwier Kępa, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel: Katarzyna Koch-Ostrowska
Jakub Zarzeczny, Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku, nauczyciel: Małgorzata Łągiewka
Marcel Matejak-Niemczuk, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie, nauczyciel: Monika Tchórzewska


GRATULUJEMY NAGRODZONYM I WYRÓŻNIONYM. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.
Dyplomy i nagrody doręczymy do szkół.

Z życia szkoły