• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Szanowni Nauczyciele, drogie Koleżanki i Koledzy! Szanowni Państwo Rodzice! Kochani Uczniowie!

Pewnie nikt z nas nie lubi pożegnań, ale w życiu każdego przychodzi chwila, kiedy trzeba powiedzieć „Do widzenia!”. Kiedy rozpoczynałam swoją nauczycielską drogę, nie myślałam, że tak szybko minie tych czterdzieści lat, z których prawie połowę pozostawiłam w tej szkole.

Miło mi było realizować swoją wizję edukacji z najlepszym gronem pedagogicznym, z jakim dotąd dane mi było pracować. Dziękuję Wam za zaangażowanie, kreatywność i oddanie uczniom. Dobrze było mieć jako współpracowników ludzi z pasją. Nauczycieli, którzy identyfikując się z obranym przeze mnie kierunkiem pracy na rzecz rozwoju szkoły, każdego dnia udowadniali, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Sukcesy szkoły to również zasługa wspaniałych Rodziców - ludzi, którzy czują się odpowiedzialni za wszechstronny rozwój swoich dzieci. To Państwo, świadomie wybierając tę szkołę jako miejsce dla swoich pociech i współpracując z nią, budowali odpowiednie dla tego rozwoju środowisko. Sukcesy szkoły były również udziałem Państwa. Serdecznie za to dziękuję. Wdzięczna jestem także za kierowane do mnie i te niezbyt pochlebne uwagi, zawsze motywowały mnie one do wyciągania wniosków i jeszcze większego zaangażowana w pracę na rzecz szkoły.

Tym, co nadawało sens mojej pracy, byliście zawsze Wy - Uczniowie. Wiecie, że znam Was wszystkich doskonale i pamiętam Wasze pierwsze kroki w zerówce, pierwsze sukcesy, radości z bycia uczniem, jak i kłopoty. Życzę Wam, żebyście nie tracili zapału do nauki, rozwijali swoje zainteresowania, zawierali wspaniałe szkolne przyjaźnie. Mam nadzieję, że potraficie docenić swych nauczycieli, serce, które wkładają w każde spotkanie z Wami. Życzę Wam, żebyście kiedyś, patrząc w przeszłość, byli dumni, że spędziliście pierwsze lata edukacji w „Chrobrym”. Zawsze będę Was pamiętać.

Dziękuję wszystkim za te wspólne lata. Żegnając się ze szkołą, pozostawiam w swej wdzięcznej pamięci Was wszystkich. Życzę wszystkim powodzenia i udanych wakacji.

Do widzenia!

Dyrektor Szkoły

Jadwiga Czerkas

Z życia szkoły