• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

W dniu 8 kwietnia 2019 r. został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Świat moich marzeń”. Na konkurs wpłynęło 356 prac z 23 szkół województwa.

Prace zostały ocenione w dwu kategoriach wiekowych.

Klasy 1-3

I miejsce
HANNA MICHALCZYK, SP 4 w Lublinie, nauczyciel Iwona Woźniak
ANIELA PYCZEK, SP 42 w Lublinie, nauczyciel Halina Mirosław
KALINA SIEBIESIEWICZ, SP 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak
ILONA ŻURAWIECKA, SP 3 w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel Ewa Kowalska

II miejsce
KATARZYNA GŁÓWKA, SP 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Woźniak
OLIWIA PARTYKA, Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Goździe Lipińskim, nauczyciel Anna Deryło
FAUSTYNA SADURA, SP im. Papieża Jana Pawła II w Steniatynie, nauczyciel Jolanta Szyper
NINA FLIS, SP 48 w Lublinie, nauczyciel Mariola Golonka

III miejsce
JULIA BAŃKA, SP 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, nauczyciel Urszula Olczyńska
OLIWIER BARTKIEWICZ, SP w Zemborzycach Tereszyńskich, nauczyciel Ewa Anyszek
BERNADETA BARAŃSKA, SP 3 w Lublinie, nauczyciel Ewa Piskor
MARIA ROMAŃSKA, SP im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Wyróżnienia
HELENA JODŁOWSKA, SP 4 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Janik
TEREZA PROTSIV, SP 42 w Lublinie, nauczyciel Ewa Woźniak
BŁAŻEJ TUTKA, Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła ii w Goździe Lipińskim, nauczyciel Anna Deryło
ANNA DOMAŃSKA, SP 39 w Lublinie, nauczyciel Grażyna Pilipczuk
MONIKA ŁAGÓD, SP 22 w Lublinie, nauczyciel Barbara Matysiak
JULIA WAJRAK, SP w Zemborzycach Tereszyńskich, nauczyciel Ewa Anyszek
ZUZANNA CZUBAK, SP im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie, nauczyciel Dorota Szewczuk
NATALIA SMOLIŃSKA, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 w Lublinie, nauczyciel Monika Paplińska
ZUZANNA NIEŚCIOR, „Euroszkoła” w Lublinie, nauczyciel Honorata Świderska
MARTYNA KUREK, SP 44 w Lublinie, nauczyciel Krystyna Kolowca
MILENA BARAŃSKA, SP 29 w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Woźniak
ALAN LOMBER, SP 3 w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel Katarzyna Atalska
GABRIELA KARGOL, SP im. Papieża Jana Pawła II w Steniatynie, nauczyciel Jolanta Szyper
NADIA RECHULICZ, SP 21 w Lublinie, nauczyciel Edyta Łatka
MAJA FURTAK, SP w Nałęczowie, nauczyciel Zofia Grzywacz-Piotrowska
LENA TOEPLER, SP im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Klasy 4-8

I miejsce
KLAUDIA WOŹNIAK VEL WÓJCIK, SP 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
EMILIA SZCZĘCH, SP 5 w Świdniku, nauczyciel Bożena Zabiegły
MIKOŁAJ WÓJCICKI, SP im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

II miejsce
ANNA MURAT, SP 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, nauczyciel Urszula Olczyńska
DOMINIKA KOPEĆ, SP 42 w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Kozyra
DAWID BUBNOW, SP 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
NATALIA WÓJCIK, SP im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

III miejsce
BRYGIDA STUPAK, SP 47 w Lublinie, nauczyciel Regina Szafrańska-Dąbek
LAURA TRUSZ, SP 21 w Lublinie, nauczyciel Anna Ścisło
MATEUSZ BĄK, SP 6 w Puławach, nauczycielki Sławomira Włodarczyk, Ewa Wojciechowska-Fijoł
NATALIA TKACZYK, SP im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie, nauczyciel Magdalena Bylina

Wyróżnienia
AGATA SMYK, SP 42 w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Kozyra
NIKOLA FRANKIEWICZ, SP 22 w Lublinie, nauczyciel Marzena Żywicka
KAROLINA BUDREWICZ, SP 47 w Lublinie, nauczyciel Regina Szafrańska Dąbek
JAKUB PIOTROWSKI, SP im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie, nauczyciel Dorota Szewczuk
ZUZANNA MARKOWICZ, SP 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, nauczyciel Urszula Olczyńska
JULIA REJMAK, SP 5 w Świdniku, nauczyciel Ewelina Żółw
BARTEK WITKOWSKI, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 w Lublinie, nauczyciel Monika Paplińska
IGNACY WÓJTOWICZ, SP im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, nauczyciel Katarzyna Koch-Ostrowska

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!
O terminie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie.

Z życia szkoły