• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

W piątek 5 marca 2020 r. odbył się w sali gimnastycznej szkoły wernisaż prac naszych uczniów zatytułowany "Kobieta pędzlem malowana". Wystawa prac została przygotowana przez Akademię Rysunku i Malarstwa Canaletto Art. W ramach wernisażu mieliśmy okazję podziwiać piękne prace przedstawiające różne portrety kobiet i dziewcząt. Zostały one wykonane przez uczniów naszej szkoły pod opieką pani Elizy Dudek- Wójcickiej. Autorami prezentowanych obrazów są Mikołaj Wójcicki, Paulina Szember, Iga Nowak, Julia Palczewska, Emilka Golec, Lena Susz, Maja Walkiewicz, Milana Kozłowska, Maja Grzywna, Pola Bednarczyk, Zuzanna Marecka. Obrazy zrobiły na wszystkich oglądających duże wrażenie. Bardzo ciekawy był też wykład na temat kanonu kobiecego piękna w malarstwie na przestrzeni dziejów. Wykład przygotowała dla nas właścicielka szkoły pani Eliza Dudek- Wójcicka.

Zdjęcia z wernisażu można obejrzeć w naszej Galerii.

Z życia szkoły