• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

We wtorek 4 czerwca 2019 r. gościliśmy w naszej szkole panią Elizę Dudek-Wójcicką, założycielką Akademii Rysunku i Malarstwa "Canaletto".

Pani Eliza zainicjowała w naszej szkole wystawę prac swoich podopiecznych, jednocześnie uczniów Chrobrego. Wernisaż rozpoczął się od przemówienia pani dyrektor Jadwigi Czerkas. Potem pani Eliza opowiedziała o swojej pasji, początkach szkoły, życiu "tuż nad pracownią" oraz o radości płynącej z rozbudzania pasji i spotkań z absolwentami. 

Następnie młodzi twórcy, stojąc przy swoich pracach, udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące inspiracji, technik i narzędzi plastcznych.

Pani Eliza zaprasza na swoje wakacyjne zajęcia dzieci w wieku od 6 lat, młodzież i dorosłych. Zajęcia odbywają się w Akademii Rysunku i Malarstwa "Canaletto Art" przy ul.Łukowskiej 47 w Lublinie. Zapisu można dokonać telefonicznie pod numerem 505 217 909 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W naszej Galerii można obejrzeć zdjęcia z wystawy

Z życia szkoły