• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

brawoW dniu 13 maja 2016 r. w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyło się uroczyste posumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych przeprowadzonych w roku szkolnym 2015/2016 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Teresa Misiuk, lubelski kurator oświaty, wręczyła w piątek dyplomy uczniom szkół podstawowych, którzy zostali laureatami konkursów. Laureaci otrzymali nagrody książkowe i zaświadczania potwierdzające ich osiągnięcia.

Wyróżnieni zostali następujący uczniowie naszej szkoły: Jakub Bańko, Iga Kuwałek, Monika Gonciarz, Stanisław Kawalec, Szymon Kurus, Joanna Maziarczyk, Aleksander Poznański, Aleksandra Przypis, Szymon Pszczoła, Aleksandra Samborska, Maksymilian Styżej, Kaja Zwolak. Szymon Pszczoła został laureatem trzech konkursów.

W trzech konkursach przedmiotowych i trzech konkursach tematycznych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie w roku szkolnym 2015/2016 brało udział ponad 20 tys. uczniów. Uczniowie naszej szkoły zdobyli 16 tytułów laureata.

Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej Galerii.

Jeszcze więcej zdjęć można znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Z życia szkoły