• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

21 czerwca 2021 r. w Trybunale Koronnym odbyło się spotkanie władz miasta Lublina z przedstawicielami laureatów konkursów przedmiotowych i artystycznych. Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, dr Mariusz Banach wręczył pamiątkowe dyplomy przedstawicielom tegorocznych laureatów wyróżnionych w ramach Programu wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży. Mając na uwadze sytuację epidemiczną i względy bezpieczeństwa, w tym roku, podobnie jak w poprzednim, zdecydowano się zrezygnować z uroczystej gali. Prezydent spotkał się z dyrektorami szkół, których uczniowie zdobyli największą liczbę tytułów, a także z laureatami reprezentującymi daną szkołę. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Małgorzata Owsik oraz Konstancja Cegłowska - laureatka 4 konkursów przedmiotowych.

Nasza szkoła otrzymała pamiątkowy puchar Prezydenta Miasta Lublin za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2020/2021.

Wśród szkół niepublicznych mamy największą liczbę laureatów – 12 uczniów zdobyło 18 tytułów laureata i 5 tytułów finalisty, wśród nich jest 12 stypendystów.

Zapraszamy do naszej Galerii.

Z życia szkoły