• Macius1
  Macius2
  podstawowka metka.fw
  liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Tradycyjnie pod koniec roku szkolnego odbywają się uroczyste gale, które mają na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami.

W dniu 11 czerwca 2021 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 58 odbyła się pierwsza część Uroczystej Gali Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2020/2021 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Gospodarzem uroczystości była pani Teresa Misiuk - Lubelski Kurator Oświaty. Na uroczystość zostali zaproszeni jednokrotni laureaci konkursów. Spotkanie dla laureatów wielokrotnych odbyło się 17 czerwca 2021 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w obecności Ministra Edukacji i Nauki – pana Przemysława Czarnka.

Podczas Gali podsumowano przebieg i wyniki konkursów oraz wręczono laureatom dyplomy i nagrody.
Jesteśmy dumni z uczniów naszej szkoły, którzy uzyskali w tym roku 16 tytułów laureata i 4 tytuły finalisty.

Gratulujemy nagrodzonym laureatom:

 • Konkursu polonistycznego – Konstancji Cegłowskiej 8b
 • Konkursu języka angielskiego – Konstancji Cegłowskiej 8b, Julii Karpińskiej 8b, Aleksandrze Kalisz 8a, Lidii Urban 8c, Magdalenie Banaszek 8a, Mikołajowi Małyszowi 7c
 • Konkursu języka niemieckiego – Konstancji Cegłowskiej 8b, Aleksandrze Kalisz 8a, Magdalenie Banaszek 8a, Marii Lutek 7b, Paulinie Nowak 8b
 • Konkursu matematycznego – Małgorzacie Haczewskiej 8a, Ignacemu Wójtowiczowi 8c
 • Konkursu fizycznego – Ignacemu Wójtowiczowi 8c
 • Konkursu geograficznego – Michałowi Kochańskiemu 8a

W naszej Galerii można obejrzeć zdjęcia z uroczystej Gali.


Tradycyjnie pod koniec roku szkolnego odbywają się uroczyste gale, które mają na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami.

Nasza szkoła po raz kolejny była górą z 18 tytułami zdobytymi przez 11 uczniów.

W dniu 11 czerwca 2021 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 58 odbyła się pierwsza część Uroczystej Gali Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2020/2021 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Gospodarzem uroczystości była pani Teresa Misiuk - Lubelski Kurator Oświaty. Na uroczystość zostali zaproszeni jednokrotni laureaci konkursów. Spotkanie dla laureatów wielokrotnych odbyło się 17 czerwca 2021 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w obecności Ministra Edukacji i Nauki – pana Przemysława Czarnka.

Podczas Gali podsumowano przebieg i wyniki konkursów oraz wręczono laureatom dyplomy i nagrody.

Jesteśmy dumni z uczniów naszej szkoły, którzy uzyskali w tym roku 16 tytułów laureata i 4 tytuły finalisty.

Gratulujemy nagrodzonym laureatom:

Konkursu polonistycznego – Konstancji Cegłowskiej 8b

Konkursu języka angielskiego – Konstancji Cegłowskiej 8b, Julii Karpińskiej 8b, Aleksandrze Kalisz 8a, Lidii Urban 8c, Magdalenie Banaszek 8a, Mikołajowi Małyszowi 7c

Konkursu języka niemieckiego: Konstancji Cegłowskiej 8b, Aleksandrze Kalisz 8a, Magdalenie Banaszek 8a, Marii Lutek 7b, Paulinie Nowak 8b

Konkursu matematycznego: Małgorzacie Haczewskiej 8a, Ignacemu Wójtowiczowi 8c

Konkursu fizycznego: Ignacemu Wójtowiczowi 8c

Konkursu geograficznego: Michałowi Kochańskiemu 8a

W naszej Galerii można obejrzeć zdjęciaz uroczystej Gali.

 

Z życia szkoły