• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

W dniu 29 maja 2017 roku w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Lublin dra Krzysztofa Żuka z uczniami szkół podstawowych, laureatami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych.
Prezydent Miasta Lublin wręczył nagrody książkowe i dyplomy tegorocznym laureatom, dyrektorzy szkół otrzymali pamiątkowe dyplomy Prezydenta Miasta dla swoich szkół, za wybitne osiągnięcia dydaktyczne uczniów w roku szkolnym 2016/2017.

Nasza szkoła była jedną z czterech lubelskich szkół (jedyną niepubliczną), których uczniowie uzyskali największą liczbę tytułów laureata i finalisty i na ręce dyrektor szkoły pani Jadwigi Czerkas został wręczony puchar Prezydenta Miasta Lublin.

12 uczniów naszej szkoły zdobyło 17 tytułów laureata.
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Dominika Bartnik, Grzegorz Haczewski, Zofia Lutek, Zuzanna Sieczka, Oliwia Wasąg, Jan Wróbel
Konkurs przedmiotowy z matematyki: Zuzanna Sieczka
Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Wiktor Barański, Agata Bechta, Klara Grochowska, Adrianna Lizon, Zofia Lutek, Michalina Łata, Franciszek Siwiec, Oliwia Wasąg
Konkurs przedmiotowy z przyrody: Franciszek Siwiec
Konkurs ortograficzny: Grzegorz Haczewski

Uczniowie pracowali pod kierunkiem pań: Majki Chaciołki, Wioletty Foltyńskej, Doroty Iberszer, Beaty Malec, Bogumiły Misztal, Agnieszki Murak i Ireny Wojtowicz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości. Można o niej również przeczytać na oficjalnej stronie Lublina.

Z życia szkoły