• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

W dniu 25 października 2016 roku nasza szkolna reprezentacja w piłce nożnej uczestniczyła w rozgrywkach międzyszkolnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W swojej grupie zmierzyła się z drużynami z SP 28 i SP 42. Chłopcy trenowani przez pana Rafała Jadacha wystąpili w składzie: Tomasz Bujakowski, Michał Choroszyński, Teodor Dimitriadis, Jan Kiebasz, Maciej Kuna, Patryk Paździor, Kornel Smoliński, Maciej Wojciechowski, Szymon Wojciechowski, Daniel Zienkowski, Wiktor Żurek.
Wyniki:
SP 28 - Chrobry - 2:1
Bramkę zdobył Maciej Wojciechowski
SP Chrobry - SP 42 - 6:0
Bramki: Jan Kiebasz, Patryk Paździor, Maciej Wojciechowski, Szymon Wojciechowski, Daniel Zienkowski.
Dzięki 2. miejscu w grupie awansowaliśmy do fazy ćwierćfinałowej, która zostanie rozegrana na wiosnę.

W dniu 26 października 2016 roku nasi uczniowie wzięli udział w Eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi w Rugby-Tag Szkół Podstawowych. Szkoła była reprezentowana przez uczniów klas 4. Nasi rugbiści okazali się bezkonkurencyjni w swojej kategorii wiekowej i pewnie awansowali do Turnieju Półfinałowego, który zostanie rozegrany w listopadzie.
Szkołę reprezentowali: Barbara Artymiak, Martyna Szember, Maciej Kuna, Patryk Paździor, Maciej Bownik, Mateusz Kłoda, Krzysztof Stankiewicz, Mikołaj Skwarek. Opiekę nad reprezentacją sprawuje pan Rafał Jadach.
Wyniki:
SP Chrobry - SP 40 - 6:1
SP Chrobry - SP w Tomaszowicach - 2:2
SP Chrobry - SP w Łuszczowie - 3:2

Naszym szkolnym sportowcom gratulujemy sukcesów i czekamy na następne!

Obejrzyj zdjęcia z Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Turnieju Rugby-Tag w naszej Galerii.

Z życia szkoły