• Macius1
  Macius2
  podstawowka metka.fw
  liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Zapraszamy wszystkich: uczniów, rodziców, nauczycieli - do dołączenia do akcji wsparcia Niny Słupskiej.

Nina, chociaż ma tylko 2 latka, bardzo dzielnie stawia czoła ciężkiej chorobie. Celem akcji jest zbiórka charytatywna środków finansowych na rzecz leczenia i rehabilitacji dziewczynki walczącej z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni.

Co należy zrobić, aby wesprzeć Ninkę?

 1. Wejdź na stronę:  https://frslublin.pl/pl/login - załóż konto i zapisz się do biegu: „Ogólnopolski Bieg dla Ninki. Biegniemy po czwarty milion”. Nasz Klub to Educo BSH
 2. Dokonaj opłaty startowej w wysokości minimum 30 zł. Jeżeli możesz – wpłać więcej. https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/121 
 3. Zaproś do wydarzenia swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych.
 4. Pobiegnij, przespaceruj się lub przejedź.
 5. Udostępnij swój bieg, spacer lub przejazd w social mediach oznaczając #ArmiaNiny #NineczkaKropeczka

Akcja odbędzie się w dniach 16 – 18 kwietnia 2021 r.

Pamiętaj! Nie musisz być biegaczem, żeby wziąć udział w akcji. Liczy się każda aktywność fizyczna – możesz biec, spacerować, truchtać, jechać na rowerze, rolkach itp. Dystans, czas aktywności lub miejsce jest dowolne!

SPECJALNA OFERTA DLA SPOŁECZNOŚCI NASZEJ SZKOŁY

Dla wszystkich uczestników wykonane zostaną nasze szkolne koszulki firmowe z logotypem. Białe, sportowe, pięknie oddychające, które przez całe zbliżające się wakacje będą mogły służyć Państwu do celów rekreacyjnych. Koszulki można zamówić również dla wszystkich zgłoszonych członków rodziny (posiadających numer startowy), którzy będą uczestniczyć w akcji.

Po zgłoszeniu do biegu i wpłaceniu darowizny , otrzymacie Państwo numer startowy – uprzejmie prosimy o przesłanie tej informacji (wraz z numerem startowym, oraz placówką w której pracujecie) na adres: sfera@sfera.lublin.pl

Poniżej zamieszczamy tabelę rozmiarów koszulek:

rozm

Co ważne! Prosimy o szybką rejestrację i dokonanie wpłat – ponieważ czasu jest niewiele. Na maile z informacją o numerze startowym / rozmiarze koszulek czekamy tylko do poniedziałku 12 kwietnia do godz. 9:00.

Zachęcamy Państwa również do robienia zdjęć w trakcie akcji i przesłanie ich do pani Majki Chaciołki. Będą one opublikowane na naszej stronie internetowej oraz facebooku szkolnym.

Z życia szkoły