• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Od kilku lat organizujemy w szkole sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pracujący w sztabie wolontariusze wyruszają na ulice Lublina, aby kwestować na rzecz fundacji. Tak było również w tym roku. W niedzielę 31 stycznia z kolorowymi puszkami WOŚP krążyło po mieście 40 uczniów i sympatyków naszej szkoły.

Od godzin przedpołudniowych w budynku szkoły pracowała grupa nauczycieli i pracowników administracji, organizując miejsce zbiórki puszek. Na zmarzniętych wolontariuszy czekała gorąca herbata oraz owoce i słodkie upominki. Nad wszystkim czuwała nieoceniona pani Ewelina Sawka, której dziękujemy za wspaniałą organizację - od werbowania wolontariuszy do przekazania całej uzbieranej kwoty późną nocą w niedzielę.

Dziękujemy:

pani Edycie Tkaczyk - prezes Zarządu Lublindis Sp z o.o. oraz pracownikom Centrum Handlowego E. Leclerc, którzy wsparli kwestę w naszym sztabie,

panu Tomaszowi Szabłowskiemu - dyrektorowi XXX LO w Lublinie za wsparcie naszych kwestujących słodyczami od firmy Stokrotka,

panu Jackowi Buremu - prezesowi Bury SP. z o.o za dostarczenie naszym wolontariuszem porcji witamin w postaci świeżych owoców.

 

Obejrzyj zdjęcia w naszej Galerii.

Z życia szkoły