• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Wolontariusze z klas 6 kwestują 13-14 grudnia w Galerii Olimp na rzecz dzieci z wadami serca.

Uczniowie z klas 6b i 6c w najbliższy piątek i sobotę wezmą udział w kweście na rzecz dzieci z wadami serca, podopiecznych lubelskiej fundacji Cor Infantis. Kwesta będzie się odbywać podczas akcji Lubelscy Kucharze dzieciom. W ramach tej akcji jest możliwość skosztowania potraw przygotowanych przez najlepszych lubelskich kucharzy z 16 restauracji. Jest to coroczna akcja charytatywna organizowana z inicjatywy lubelskich kucharzy, dochód przeznaczony jest na pomoc chorym dzieciom. Cały pozyskany dochód zostanie w tym roku przeznaczony na leczenie podopiecznych Fundacji Cor Infantis - dwoje noworodków, przed którymi w najbliższym czasie kolejna operacja: Poliszuk Marcin https://www.corinfantis.org/zbiorki-aktywne-menu/zbiorki-aktywne-rehabilitacja/798-marcin-poliszuk i Bednarek Gabrysia https://www.corinfantis.org/zbiorki-aktywne-menu/zbiorki-aktywne-rehabilitacja/798-marcin-poliszuk


Ten charytatywny event odbędzie się w dniach 13-14 grudnia w Galerii Olimp. Będzie radośnie i smacznie. Co najważniejsze będzie można wesprzeć działania Fundacji i pomóc dzieciom, które urodziły się z wadami serca.

Zapraszamy rodziców i uczniów naszej szkoły do odwiedzenia Galerii Olimp w najbliższy piątek lub sobotę, skosztowania pysznych potraw i wsparcia akcji.

Z życia szkoły