• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Mierzymy wysoko! – to hasło tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym ważnym wydarzeniu wzięło udział również 19 wolontariuszy Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie. W niedzielę 10 stycznia już od rana wraz z rodzicami i rodzeństwem kwestowali na ulicach i w miejscach publicznych naszego miasta. Mimo zimowej aury atmosfera była bardzo gorąca.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz hojności mieszkańców Lublina udało nam się zebrać  20 773,37 zł!  Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki seniorom.

To szczytny cel i cieszymy się, że mogliśmy wspomóc jego realizację.

Dla naszych uczniów wydarzenie to było lekcją wrażliwości, altruizmu, bezinteresownego działania na rzecz potrzebujących, odpowiedzialności i wytrwałości. Pozwoliło też poczuć się częścią wspólnoty WOŚP i szkolnego sztabu, który działał w tym roku po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni!

Więcej zdjęć w galerii.

Relacja telewizyjna z finału WOŚP z  udziałem przedstawicieli naszej szkoły w Galerii Olimp tutaj.

   3

   

 

 

 

 

Z życia szkoły