• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Za nami szkolny kiermasz używanych książek. Patronat nad akcją przejęła z ramienia Samorządu Uczniowskiego klasa VID.

Przez miesiąc uczniowie przynosili do szkoły zbędne książki - uzbierała się ich naprawdę pokaźna ilość. Za trzy oddane można było w przedsprzedaży wybrać jedną nową. Kiedy już darczyńcy wybrali sobie interesujące ich pozycje, pozostali uczniowie mogli dokonać zakupu po naprawdę atrakcyjnych cenach.

Dużą popularnością cieszyły się również gadżety związane z czytaniem - własnoręcznie ozdobione torby z hasłami zachęcającymi do czytania wykonali uczniowie klasy IVA i VB. Przy okazji szóstoklasiści czytali swoim młodszym kolegom najciekawsze fragmenty zgromadzonych lektur.

Dzięki zebranym funduszom (970 zł) zostaną zakupione nowe książki do biblioteki szkolnej. Wśród nowości znajdą się również pozycje wskazane przez całą społeczność szkolną w przeprowadzonej przez klasę VID ankiecie.

Cieszy nas, że kiermasz spotkał się z tak życzliwym przyjęciem. Po raz kolejny udowodniliście, że uczniowie naszej szkoły czytają, a książka to coś naprawdę ekscytującego, coś, o czym warto porozmawiać, co warto obejrzeć z koleżanką czy kolegą z klasy, a nawet wyłuskać na nią kieszonkowe.

Nowości książkowe znajdą się w szkolnej bibliotece już niebawem. Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Z życia szkoły