• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

15 stycznia br. odbył się jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również uczniów naszej szkoły. Szeregi wolontariuszy Sztabu WOŚP działającego przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie zasilili także uczniowie Gimnazjum Jana III Sobieskiego oraz Szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego. Wraz z rodzicami i rodzeństwem już od samego rana, mimo zimowej aury kwestowali na ulicach i w miejscach publicznych naszego miasta. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz hojności mieszkańców Lublina udało nam się zebrać  ponad 26 000 PLN! Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki osobom starszym. To szczytny cel i cieszymy się, że mogliśmy wspomóc jego realizację!

Dla naszych uczniów była to lekcja bezinteresowności, odpowiedzialności i wytrwałości, dzięki której mogli poczuć się częścią wspólnoty WOŚP i szkolnego Sztabu, który działał w tym roku po raz drugi – i mamy nadzieję, że nie ostatni.

 

25 wosp

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i obejrzenia filmu!

Z życia szkoły