• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Samorząd Uczniowski naszej szkoły patronuje akcji "PUSZKA DLA MALUSZKA".

Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na wsparcie najuboższych w Republice Środkowoafrykańskiej.

Na czym polega akcja?

1. Zbieramy puszki aluminiowe.
2. Dostarczamy je na adres Fundacji Humanitarnej "Redemptoris Missio" (ul.Grunwaldzka 86, Poznań).
3. Puszki zostaną przetransportowane do firmy recyklingowej.
4. Fundacja otrzyma pieniądze i przekaże je ośrodkowi misyjnemu prowadzącemu program dożywiania dzieci.

Jeżeli mieszkamy poza Poznaniem, zebrane puszki możemy dostarczyć do najbliższego punktu skupu złomu, a uzyskane w ten sposób pieniądze wpłacić na konto Fundacji z dopiskiem: "PUSZKA DLA MALUSZKA" (NR KONTA 09 1090 2255 0000 0005 8000 0192). W naszej szkole zostanie wyznaczony dzień, w którym będzie można przywieźć zebrane uprzednio w domu puszki. Organizatorzy zawiozą je do punktu skupu złomu. Na korytarzu znajduje się również kosz, do którego można je wrzucać na bieżąco. Przyłącz się do akcji! NA TWOJE PUSZKI CZEKAJĄ MALUSZKI! 

Wioletta Foltyńska 

Z życia szkoły