• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

Dnia 22.09.2017 r. sala gimnastyczna A zamieniła się na 3 godziny w dojo, czyli japońską salę ćwiczeń. Dzięki panu Markowi Buremu prowadzącemu szkołę karate tradycyjnego "Chidori" mogliśmy nie tylko oglądać i podziwiać pokaz sprawności fizycznej, ale przez wspólny trening każdy uczeń naszej szkoły mógł uronic kroplę potu w trudach treningu.

Wśród bojowych okrzyków prowadzącej wraz z panem Markiem ekipy jego uczniów, nie brakowało też radosnych orzyków zadziwionych swoją sprawnością (oj różnistą) uczniów naszej szkoły.

Czujemy się więc w szkole zaproszeni do tworzenia przez naukę w ławkach nowych połączeń neuronów w naszych mózgach, ale od dziś również do podreperowania naszej nieco zaniedbanej sprawności fizycznej, o czym z tego, co widziałem jeszcze przez pare dni na pewno będą nam z radością przypominać potreningowe ...zakwasy. Galeria

j.a.

Z życia szkoły