Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Nasza kadra  >  Grupa "Pszczółki" - 3-4-latki
Pszczółki

alt

alt

mgr Monika Korzeniowska

nauczyciel wychowawca

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jestem absolwentką studiów magisterskich z pedagogiki na KUL oraz Studiów Podyplomowych w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego na KUL. Ukończyłam również kurs wychowawcy kolonijnego. Wielokrotnie pracowałam z dziećmi i młodzieżą na koloniach i obozach wakacyjnych. Jestem osobą otwartą, pogodną i pozytywnie nastawioną do życia, która uwielbia spędzać aktywnie czas. Praca z dziećmi mimo odpowiedzialności daje mi ogromną satysfakcję. Staram się wspierać wszechstronny rozwój dziecka, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewniać dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Zawsze odnoszę się do nich z szacunkiem i wyrozumiałością. Odczuwam dużą radość widząc postępy i uśmiech na twarzach moich podopiecznych.

alt

mgr Barbara Koper

nauczyciel wspomagający

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

alt

Tytuł magistra pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej uzyskałam na Wydziale Pedagogiki UMCS, posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Marii Montessori. W pracy z dziećmi ofiarowuję im uśmiech i wyrozumiałość, staram się poznać ich  indywidualne potrzeby Cieszy mnie wspólne odkrywanie z dziećmi tego, co nowe i nieznane.

alt

Aneta Krajewska

pomoc nauczyciela

W naszm przedszkolu opiekuję się dziećmi 3-4-letnimi. Jako pomoc nauczyciela w pełni zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności. Dokładam wszelkich starań aby być nie tylko opiekunem, ale również przewodnikiem, który uwrażliwia dzieci na otaczające je świat, wprowadza je w system wartości, pomaga, nakierowuje i wspiera w ich wyborach. Towarzyszenie dzieciom w ich odkrywaniu świata daje mi ogromną radość i satysfakcję. Jestem przekonana iż wspieranie rozwoju dzieci jakie otrzymają one w naszym przedszkolu pomoże im wyrosnąć na dobrych i mądrych ludzi.

alt