Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Nasza kadra  >  Grupa "Motylki" - 3-latki
Motylki

alt

alt

mgr Jolanta Stachyra

nauczyciel wychowawca

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Podyplomowych Studiów Logopedycznych.
W swojej pracy staram się, aby każdy dzień w przedszkolu była dla dzieci przygodą, która je bawi i uczy. Dbam o ich wszechstronny rozwój, odkrywam talenty, pielęgnuję zainteresowania i cieszę się z każdego sukcesu. W wolnych chwilach z przyjemnością podejmuję działania w sferze plastycznej. Swoim twórczym zapałem próbuję zarażać dzieci. Staram się być dla nich zawsze cierpliwa i pogodna, by poczuły się w przedszkolu jak w drugim domu.

alt

mgr Barbara Koper

nauczyciel wspomagający

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

alt

Tytuł magistra pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej uzyskałam na Wydziale Pedagogiki UMCS, posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć metodą Marii Montessori. W pracy z dziećmi ofiarowuję im uśmiech i wyrozumiałość, staram się poznać ich  indywidualne potrzeby Cieszy mnie wspólne odkrywanie z dziećmi tego, co nowe i nieznane.

alt

mgr Aneta Gawron

pomoc nauczyciela

Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Ukończyłam studia magisterskie na KUL na kierunku Pedagogika oraz Studia Podyplomowe w  zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. Ukończyłam także kurs wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Doświadczenie zdobywałam pracując w przedszkolu z dziećmi 3 i 4-letnimi. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą i z łatwością nawiązuje kontakty, mając przy tym bardzo dobre podejście do dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości.

alt