Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Nasza kadra  >  Grupa "Biedronki" - 4-latki
Biedronki

alt

alt

mgr Marlena Barczak

nauczyciel wychowawca

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ukończyłam licencjackie studia na kierunku pedagogika opiekuńcza na UMCS, studia magisterskie na kierunku pedagogika ogólna na UMCS oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna na UMCS w Lublinie.Jestem nauczycielem mianowanym. Posiadam 13 letni staż pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym. Współpraca z najmłodszymi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Staram się wspierać ich wszechstronny rozwój, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Jestem osobą odpowiedzialną, pogodną i cierpliwą. Staram się, by każde dziecko mówiło o przedszkolu z uśmiechem, jak i z uśmiechem codziennie go witało.

alt

mgr Justyna Pawłowska

nauczyciel wspomagający

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

alt

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, jestem osobą odpowiedzialną i otwartą. W pracy z dziećmi koncentruję się na wspomaganiu ich rozwoju, zaspokajaniu ciekawości świata, pomocy w zrozumieniu otaczającej rzeczywistości. Daje mi to wiele radości i satysfakcji. Poprzez zabawę i indywidualne doświadczenia staram się wprowadzać dzieci w świat wiedzy i nauki.

alt

Monika Pawełczak

pomoc nauczyciela

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Ukończyłam również kurs opiekuna kolonijnego. Zdobyte wykształcenie oraz ponad dwuletnie doświadczenie na stanowisku- pomoc nauczyciela w przedszkolu nauczyły mnie współpracy z dyrektorem, dziećmi i rodzicami oraz obowiązków w wymagającym środowisku przedszkolnym.
Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwa, troskliwą, lubiącą pracę w zespole. Ponieważ jestem otwarta i komunikatywna szybko nawiązuję bardzo dobry kontakt z dziećmi, który sprawia mi niezmierną przyjemność. Jeszcze bardziej nauczyłam się rozumieć dzieci, kiedy w grudniu 2012 r. zostałam mamą.

alt