Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Nasza kadra  >  Grupa "Żabki" - 4-5-latki
Żabki

alt

alt

mgr Ewa Krzewińska

nauczyciel wychowawca

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej Wydziału Wychowania Technicznego (studia licencjackie), absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (studia magisterskie) oraz absolwentką studiów podyplomowych: "Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori".
Jestem nauczycielem kontraktowym. W swojej pracy staram się zawsze pamiętać o tym, iż w każdym dziecku drzemie olbrzymi potencjał, a rolą nauczyciela jest rozbudzenie oraz organizowanie sytuacji sprzyjających rozwijaniu dziecięcych zainteresowań, zdolności i pasji. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i jest dla mnie przyjemnością. Staram się być dla dzieci zawsze pogodna i uśmiechnięta, by przedszkole było dla nich drugim domem pełnym ciepła i bezpieczeństwa.

alt

mgr Justyna Pawłowska

nauczyciel wspomagający

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

alt

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, jestem osobą odpowiedzialną i otwartą. W pracy z dziećmi koncentruję się na wspomaganiu ich rozwoju, zaspokajaniu ciekawości świata, pomocy w zrozumieniu otaczającej rzeczywistości. Daje mi to wiele radości i satysfakcji. Poprzez zabawę i indywidualne doświadczenia staram się wprowadzać dzieci w świat wiedzy i nauki.

alt

Magdalena Wach

pomoc nauczyciela

"W dzieciństwie niewiele zależy od Nas samych, wiele zaś od Tych, którzy są z nami” - to moje motto, które przyświeca mi w pracy z dziećmi. Każdy dzień spędzony z najmłodszymi niesie ze sobą wiele niespodzianek i ciekawych przeżyć. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Każdy sukces, każde powodzenie i każdy uśmiech dzieci, jest dla mnie największą nagrodą. Towarzyszenie tym małym ludziom ,wspieranie i podziwianie ich rozwoju to moja pasja, spełnione marzenie a jednocześnie zaszczyt i radość.

alt