Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Galeria zdjęć  >  Galeria 2014/2015  >  Wesołe zabawy z rodzicami
Wesołe zabawy z rodzicami

RYBKI & SMOKI

We wtorek, 9 września, przedszkolaki z grup Rybki i Smoki razem z rodzicami bawiły się metodą Weroniki Sherborne. Zbliżająca się jesień była dla nas tematem przewodnim. Wszyscy wybrali się na przejażdżkę do lasu, gdzie dzieci zamieniły się w "kolorowe listki" falujące na wietrze. Był też czas na "jesienny koncert" oraz "odpoczynek na polanie". To była wspaniała, jesienna przygoda. Dziękujemy wszystkim za przybycie, uśmiechy i radosną atmosferę :)

PSZCZÓŁKI & ŻABKI

W czwartek 11 września, odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców i dzieci z grup Pszczółki i Żabki, z wykorzystaniem metody ruchu rozwijającego W.Sherborne. Wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej była okazją do jeszcze lepszego poznania się, oraz wspólnych ćwiczeń rodziców z dziećmi, podczas których było dużo radości i uśmiechu. Wybraliśmy się w podróż po krainie zabawek. Przedzieraliśmy się przez gęste gąszcza, tunele oraz pokonywaliśmy różnego rodzaju przeszkody. Nagrodą po długiej i męczącej podróży dla dzieci był odpoczynek w ramionach swoich kochanych rodziców :)

MOTYLKI & BIEDRONKI

We wtorek 16 września odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców i dzieci z grupy Biedronek i Motylków z wykorzystaniem metody ruchu rozwijającego W. Sherborne. Wspólna zabawa dzieci z rodzicami, ruch, kontakt emocjonalny i wzrokowy, dała dzieciom poczucie pewność siebie oraz wiarę we własne siły. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, było dużo radości, ciepła i miłości a dowodem na to był uśmiech na twarzach dzieci i rodziców :)