Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Galeria zdjęć  >  Galeria 2014/2015  >  Dzień sportu
Dzień sportu

W pierwszym tygodniu ferii w naszym przedszkolu odbyła się impreza integracyjna z udziałem zaprzyjaźnionego Przedszkola Sióstr Urszulanek z ul. Orlanda pod hasłem: „Ruch to zdrowie”.
O tym, jak ważny jest ruch w życiu małego dziecka nie trzeba nikogo przekonywać. Uprawianie sportu daje mnóstwo radości, poczucie spełnienia i piękne, zdrowe ciało. Ale nie tylko. Uczy też wytrwałości w dążeniu do celu, pokonywania własnej słabości i wiary w siebie. To także świetna lekcja zdrowej rywalizacji i współpracy w zespole. Atmosfera była gorąca, konkurencje ciekawe, doping głośny a rywalizacja „fair play”. Było rzucanie do celu, budowanie wieży z klocków, utrzymywanie równowagi, przenoszenie piłek na łyżkach i talerzykach czyli kto szybszy i zręczniejszy, toczenie piłki pod nogami,  tor przeszkód oraz wiele, wiele innych konkurencji.
Uwieńczeniem tego dnia było wręczenie medali dla wszystkich zawodników oraz dyplom i puchar dla każdego przedszkola.  Wspólne zdjęcia zostanie pamiątką wydarzeń tego dnia :)