Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Galeria zdjęć  >  Galeria 2014/2015  >  Dzień Dziecka z Kopciuszkiem :)
Dzień Dziecka z Kopciuszkiem :)

Kopciuszka zna każde dziecko, ale w takim wykonaniu jeszcze go nie było! 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka Rodzice naszych przedszkolaków przygotowali wielką niespodziankę dla wszystkich dzieci w postaci spektaklu pt. „Kopciuszek”. Całe przedsięwzięcie owiane było wielką tajemnicą i dopiero w dniu występu dzieci dowiedziały się jakie talenty ukrywają ich rodzice. Poświęcony czas i ogromna odwaga zaowocowały cudownym występem, nieschodzącym przez godzinę uśmiechem z twarzy dzieci i kadry oraz wielu pozytywnych wrażeń. Najbardziej szczęśliwe i dumne były dzieci, które rozpoznały w aktorach swoich rodziców. Dopełnieniem wielu pozytywnych wrażeń były słodkości oraz sesja fotograficzna z aktorami-rodzicami :)

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie przedstawienia. Tylko osoby o wielkich sercach i wielkich umysłach tworzą wielkie dzieła. Niewątpliwie wielkim dziełem było przedstawienie pt. „Kopciuszek” w wykonaniu rodziców dzieci  z naszego przedszkola. Jeszcze raz  dziękujemy i gratulujemy za równo odwagi jak i talentu.
BYŁO WSPANIALE!

alt alt alt