Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Galeria zdjęć  >  Galeria 2013/2014  >  Zabawy z rodzicami
Zabawy z rodzicami

RYBKI I SMOKI

To był naprawdę wesoły wtorek! 10 września najmłodsze przedszkolaki z grupy Rybek i Smoków wraz z rodzicami spotkały się, by wspólnie się bawić i przy okazji lepiej poznać. Ciocie wymyślały zabawy, w których i mali, i duzi mieli naśladować różne zwierzęta, tropić lisa, szukać zaginionej żyrafki, pływać po lodowej krze. Najmilsze były oczywiście przytulasy i całuski, którym nie było końca. Kto nie była na zabawach, niech żałuje i czeka, bo kolejne dopiero za rok… ;)


PSZCZÓŁKI I ŻABKI

12 września odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców i dzieci z grup: Pszczółki i Żabki z wykorzystaniem metody ruchu rozwijającego W. Sherborne. Podczas wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki mogliśmy wyruszyć na rodzinną wyprawę do ZOO, dzięki której poznaliśmy zwierzęta egzotyczne i mogliśmy się z nimi "zmierzyć". Dzięki wspólnej zabawie mogliśmy kształtować świadomość własnego ciała, nabyć pewność siebie i wiarę we własne możliwości oraz nabyć świadomość przestrzeni i poczucie bezpieczeństwa w otoczeniu - co zapewnili swoim dzieciom rodzice. Wspólne ćwiczenia rodziców z dziećmi sprawiły, że mogliśmy się zrelaksować i miło spędzić czas :)


MOTYLKI I BIEDRONKI

19 września grupy Motylków i Biedronek wybrały się na "Jesienną przygodę". Czas ten spędziły na wspólnej zabawie z rodzicami. Dzieci maszerując z rodzicami przez las wysłuchały jesiennego koncertu, mogły poczuć się jak listek, przedzierały się przez gęste gąszcze oraz pokonywały różnego rodzaju przeszkody. Po długiej i męczącej przygodzie mogły się zrelaksować na leśnej polanie...Ta wspólna zabawa była okazją do bliższego poznania się i radosnych ćwiczeń metodą W. Sherborne. Początkowe onieśmielenie zamieniło się we wspaniałą zabawę i wywołało uśmiech na twarzach dzieci i rodziców. Ciocie dziękują za miło spędzony czas :)