Strona główna  >  Przedszkole  >  Aktualności  >  Galeria zdjęć  >  Galeria 2013/2014  >  Dzień Dziecka w Magicznych Ogrodach
Dzień Dziecka w Magicznych Ogrodach

12 czerwca nasze Przedszkolaki z okazji Dnia Dziecka wyruszyły na niezwykłą wycieczkę do „Magicznych Ogrodów” w Trzciankach pod Janowcem. Pierwszym etapem naszej wyprawy było zwiedzanie bajecznej krainy, w którą wprowadziły nas piękne wróżki Smużki oraz Bulwiaki. Uczestnicząc w grze terenowej, podczas której dzieci zdobywały umiejętności: liczenia, współpracy, pamięci i koncentracji uwagi, dwiedziliśmy i poznaliśmy wszystkich mieszkańców Magicznych Ogrodów: gąsienice, smoki, skrzaty, Bulwiaki, magiczne ptaki, psotne Mordole a także strażników ogrodu Krasnoludów. Największą atrakcją okazała się jednak przejażdżka kolejką po krainie Bulwiaków i przejazd przez tunel zamieszkały przez włochate Mordole. W niezwykłej przygodzie w Magicznych Ogrodach nie zabrakło również czasu na mały piknik i chwilkę odpoczynku na Łące Robanków oraz Smoczego Gniazda. Po chwili odpoczynku udaliśmy się na magiczny plac zabaw, gdzie dzieci mogły zjeżdżać na dmuchawcach, wspinać się po linach, drabinkach, huśtać się na niezwykłych huśtawkach, hamakach, jak również uczestniczyć w lekcji „Taniec Wróżki” oraz „Krasnoludzkie walki”. Ten pełen atrakcji dzień zakończyliśmy smakami magicznych lodów.
To był dzień niezwykłych przygód, atrakcji i doświadczeń. Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni. A i pogoda w końcu nam dopisała :)