Jasełka

MOTYLKI I PSZCZÓŁKI

..."W wieczór wigilijny niech kolęda płynie
    O biednej stajence i małej dziecinie.
    Śpiewać opowiadać będziemy dzień cały
    Jak w stajence przyszedł na świat Jezus mały"...


12 grudnia dzieci z grupy Pszczółek i Motylków wystąpiły w Jasełkach, które przypomniały nam wszystkim o tym jak Maryja z Józefem nie znajdując innego schronienia, przyjęli na świat w ubogiej stajence Zbawiciela. Całą radość świąt zawdzięczamy właśnie temu wydarzeniu...

Obejrzyj też foto-relację z Jasełek na naszym profilu na Facebooku 


ŻABKI I BIEDRONKI

..."Dawno temu przed wiekami, w małej wiosce Betlejem
    cud się zdarzył nad cudami - zszedł na Ziemię mały Bóg!"

13 grudnia 2012 roku, świadkami "rekonstrukcji' tego wspaniałego wydarzenia, dokonanej przez przedszkolnych aktorów z grupy Biedronek i Żabek, mogli być ich rodzice i najbliżsi. Wokół żłóbka Jezuska zgromadzili się pasterze, skrzydlate aniołki, królowie, a nawet zwierzątka. Wszyscy z zapałem i radością, przy akompaniamencie wujka Wojtka, śpiewali Dzieciątku, wprowadzając zebranych z niezwykły świąteczny nastrój. W niejednym oku zakręciła się łza… Wspomnienia z tego cudownego wieczoru pozostaną w sercach na zawsze.

 

Zapraszamy też na foto-relację ze spotkania na nasz profil na Facebooku


RYBKI I SMOKI

Ponieważ okres świąteczny wciąż trwa, we wtorek 8 stycznia Smoki i Rybki przyszły do swoich najblizszych z kolędą. Dzięki ich pięknemu występowi znów poczuliśmy świąteczny nastrój :) Pomimo, że to nasze najmłodsze przedszkolaki, wspaniale się przygotowały i zachowały na scenie jak prawdziwi aktorzy. Po występie dzieci, Pani Wicedyrektor Magdalena Gułaś, złożyła Rodzicom i Dzieciom noworoczne życzenia. Ten pierwszy występ naszych Milusińskich na długo pozostanie w naszej pamięci.