is

Strona główna  >  Podstawówka  >  Aktualności  >  Nabór wolontariuszy do 24. Finału WOŚP - ogłoszenie
Nabór wolontariuszy do 24. Finału WOŚP - ogłoszenie
wtorek, 08 grudnia 2015 12:43

Szanowni Państwo!

Nawiązując do informacji przekazanych podczas klasowych zebrań z rodzicami, przypominajmy, iż w naszej szkole trwa nabór wolontariuszy do 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli wyrażą Państwo zgodę na udział dziecka w kweście, która odbędzie się 10 stycznia 2016 roku, bardzo prosimy o wypełnienie ankiety i dostarczenie jej do 9 grudnia (formularze zostały rozdane chętnym dzieciom) oraz przesłanie najpóźniej do 10 grudnia br. fotografii dziecka (wzorowanej na zdjęciu do legitymacji szkolnej) w formacie JPG nie mniejszym niż 800 x 600 pikseli na adres szefa sztabu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Fotografie są niezbędne do wygenerowania dokumentu potwierdzającego udział Państwa dziecka w imprezie oraz identyfikatora wolontariusza.

Przypominamy również, iż zgoda na wpisanie dziecka na listę wolontariuszy jest jednoznaczna z Państwa zgodą na towarzyszenie dziecku podczas kwesty 10 stycznia 2016 r. (dotyczy wolontariuszy niepełnoletnich).


 
Starsze wiadomości znajdziesz tutaj