Strona główna  >  Gimnazjum i Liceum  >  Z życia szkoły  >  Imprezy szkolne  >  Dzień Otwartych Drzwi  >  Drzwi Otwarte 2011
Dzień Otwartych Drzwi 2011
Dnia 11. lutego 2011 w godzinach od 9 do 14 gościliśmy szóstoklasistów, ich rodziców i opiekunów. Rolę gospodarzy przejęli uczniowie kilku klas naszego gimnazjum. To oni oprowadzali chętnych, odpowiadali na wiele pytań, informowali o możliwościach, jakie oferuje Sobieski uczniom pragnącym uczęszczać tu do gimnazjum. Z kandydatami spotkała się Pani Dyrektor Elżbieta Nawrot, profesorowie: Izabela Harasymiak - Krzyżanowska (informacje o akcjach charytatywnych i edukacji biologicznej), Cezary Obroślak (sporty ekstremalne w Sobieskim), Marek Goliszek (turystyka: rajdy, wycieczki). Dla przybyłych wystąpił z programem teatr szkolny prowadzony przez panów Mieczysława Wojtasa i Włodzimierza Kukawskiego. Nad sprawnym przebiegiem dnia czuwała pani profesor Ewelina Michońska.

Redakcja naszej szkolnej gazetki "Jenzor" pod opieką prof. Moniki Banaszkiewicz przygotowała specjalny numer gazetki. Znalazły się w nim ciekawe artykuły uczniów i wiele zdjęć z różnych imprez szkolnych.