Strona główna  >  Gimnazjum i Liceum  >  Oferta edukacyjna  >  Nasze sukcesy  >  Wyniki matur  >  Wyniki matury 2010  >  Matura 2010 w Lublinie
Matura 2010 w Lublinie

Dnia 30. września Kurier Lubelski opublikował artykuł pt. "Sprawdź, jak uczy Twoja szkoła". Zawiera on zestawienie najlepszych wyników z matury z poszczególnych przedmiotów. W przypadku każdego przedmiotu podana jest nazwa i wynik procentowy uzyskany przez uczniów tej szkoły, która wypadła najlepiej w całym Lublinie. Nasze liceum znajduje się na tej liście aż dwukrotnie - uzyskaliśmy najlepszy w mieście wynik z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym oraz z chemii na poziomie rozszerzonym! Warto podkreślić, że jesteśmy jedynym niepublicznym liceum, które znalazło się w zestawieniu, a tylko dwa publiczne licea są w nim wymieniane częściej niż nasza szkoła.

Ogromnie cieszymy się z tego sukcesu naszych uczniów, gratulujemy nauczycielom!

ranking_kuriera

wynik z angielskiego wynik z chemii