Strona główna  >  Gimnazjum i Liceum  >  Sfera ucznia  >  Absolwenci  >  Losy Absolwentów Liceum
Losy Absolwentów Liceum

Absolwenci Liceum 2013

klasa III A
profil matematyczno-przyrodniczy
wych.: Jarosław Bat

Baj Albert - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, ekonomia i rynki zagraniczne
Barańska Anna - UMSC w Lublinie, ekonomia
Bochyńska Małgorzata - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, fizjoterapia
Celejewska Joanna - UMCS w Lublinie, archeologia
Flis Izabela - KUL, sinologia
Krukowska Magdalena - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, stomatologia
Nogalska Agata - medycyna
Nowak Jacek - Politechnika Lubelska, architektura
Orlik Filip - Uniwersytet Przyrodniczy, mechanizacja
Osuchowska Ida - medycyna
Puzoń Maciej - Politechnika Lubelska, mechatronika
Szuma Anna - Politechnika Lubelska, mechatronika
Walicka Karolina - Uniwersytet Jagielloński, marketing i zarządzanie
Wiącek Adrianna - rekrutacja na Harvard,
Łupina Kinga - Uniwersytet Warszawski, marketing i zarządzanie

klasa III B
profil humanistyczny
wych.: Teresa Bloch

Cyranek Zuzanna - UMCS w Lublinie, prawo
Jawniak Karol - KUL, psychologia biznesu
Kmiecicki Maciej - UMCS, prawo
Korczak Jakub - Politechnika Lubelska, marketing i zarządzanie
Kowalczuk Piotr - Uniwersytet Przyrodniczy, inżynieria bezpieczeństwa
Kuszewski Piotr - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Lipiński Oskar - UMCS w Lublinie, dziennikarstwo
Malec Bartłomiej - Polsko-Japońska Wyzsza Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie, japonistyka
Mączka Michał - KUL, prawo
Pasierb Krzysztof - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,
Przybyłowicz Jakub - UMCS w Lublinie, filologia angielska
Skórczewska Martyna - Uniwersytet Warszawski, psychologia
Złotnicki Mateusz - KUL, administracja

Absolwenci Liceum 2013 Absolwenci Liceum 2012

klasa III A
profil matematyczno-przyrodniczy
wych.: Małgorzata Schmidt
Bąk Dominika - Politechnika Lubelska, zarządzanie
Borowska Ada - Politechnika Warszawska, mechanika i budowa maszyn
Demianiuk Jędrzej - Politechnika Warszawska, biotechnologia
Gruszczyk Mateusz - brak danych
Haliniarz Cezary - Politechnika Warszawska, inżynieria biomedyczna
Izdebska Ewa - Politechnika Lubelska, mechatronika
Kozubski Michał - Politechnika Warszawska, mechanika i budowa maszyn
Koszel Hanna - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, wydział lekarski
Kowalik Maciej - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie inżynieria lotnictwa
ŁukowskiKonrad - Politechnika Lubelska, zarządzanie
Mocarska Marta - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie, informatyka i ekonometria
Niedobylski vel WiatrowskiDamian- Politechnika Lubelska
Olszewska Olga - Politechnika Warszawska, automatyka i robotyka
Postępski Jakub - Uniwersytet Warszawski, informatyka
Serafinowicz Zofia - UMCS w Lublinie, psychologia
UfniarzMarta- Uniwersytet Medyczny w Gdańsku
Urbańska Magdalena - Politechnika Lubelska, architektura
Wojcieszek Michał - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
Wojtaszko Bartłomiej - KUL, ekonomia
Wróbel Stanisław - Politechnika Lubelska, mechatronika
klasa III B
profil humanistyczno-lingwistyczny
wych.: Ewa Chołojczyk
Baranowski Rafał - KUL, prawo
Chwalisz Katarzyna - UMCS w Lublinie, zarządzanie
Gałecka Emilia -UMCS w Lublinie, stosunki międzynarodowe
Homenda Michał - Uniwersytet Warszawski, prawo
Mazur Grzegorz - UMCS w Lublinie, prawo
Mitura Minika - Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska z germańską
Naborczyk Anastazja - brak danych
Pietras Agata - UMCS w Lublinie, dziennikarstwo i komunikacja społeczna; Akademia Fotografii w Warszawie
Piróg Paulina - brak danych
Pizoń Patryk - brak danych
Polikarski Jakub - UMCS w Lublinie, prawo
Stelmaszczyk Zofia - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, prawo
Szymańska Olga - Aberystwyth University w Walii, international politics and intelligence studies
Wesołowski Piotr - Uniwersytet Warszawski, italianistyka
Wysocka Weronika - Uniwersytet Warszawski, dziennikarstwo

Absolwenci Liceum 2012 Absolwenci Liceum 2011

klasa III A
profil matematyczno-informatyczny
wych.: Anna Karwat

Bogaj Maciej - Politechnika Warszawska, logistyka
Chitrosz Jakub - brak danych
Dudzik Olga - SGH
Glijer Stefan - Politechnika Lubelska, budownictwo
Gozdecka Marta - SGH
Kitta Joanna - SGH
Klimek Karol - Politechnika Lubelska, informatyka
Kmieć Agata - SGGW, architektura krajobrazu
Knut Michał - UW Glasgow, biznes
Kołodziejczyk Adrian - Uniwersytet im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, zarządzanie
Rudziński Michał - Uniwersytet Warszawski, informatyka
Sot Otto - Akademia Fotografii w Warszawie
Toboła Jacek - UMCS, grafika
Wyszogrodzka Agnieszka - Uniwersytet Warszawski, ekonomia
Żeligowska Michalina - Politechnika Lubelska, matematyka
Żuber Zuzanna - SGH

klasa III B
profil humanistyczno-lingwistyczny
wych.: Adam Sielanko
Achrymowicz Igor - UMCS, politologia
Bronisz Olga - brak danych
Buczyńska Agata - Uniwersytet Warszawski, prawo
Kęcik Olga - UMCS, prawo
Kunaszyk Albert - WSPiA Lublin
Małocha Katarzyna - Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska z germańską
Michałowski Bartosz - UMCS, prawo wieczorowe
Mróz Katarzyna - UMCS, slawistyka
Rybicka Marika - brak danych
Sędzimir-Dobrowolska Joanna - UMCS, iberystyka + drugi kierunek
Stradomska Katarzyna - Uniwersytet Warszawski, prawo
Ważny Urszula - KUL, psychologia biznesu
Wlaźlik Dominik - Uniwersytet im. Kard. Stefana Wyszyńskiego, prawo
klasa III C
profil przyrodniczy
wych.: Izabela Harasymiak - Krzyżanowska
Adamczyk Magdalena - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, medycyna
Danilczuk Magdalena - brak danych
Fliger Wojciech - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, analityka
Kager Richard - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, medycyna
Knut Ewa - Krakowska Akademia im. A. F. Modrzewskiego, kosmetologia
Kucaba Magdalena - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, stomatologia
Nowosadzki Michał - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, fizjoterapia
Stachyra Paulina - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, medycyna
Sutkowska Natalia - KUL, biotechnologia
Szklarczyk Olga - brak danych
Szponar Magda - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, medycyna
Szwaj Magdalena - brak danych

Absolwenci Liceum 2011 Absolwenci Liceum 2010
klasa III A
profil matematyczno-informatyczno-przyrodniczy
wych.: Anna Oleszczuk

Adamczyk Wiktor - Uniwersytet Przyrodniczy, geodezja
Banaszek Ewa - Uniwersytet Medyczny, położnictwo
Chilimoniuk Karolina - UMCS, psychologia
Cieślak Jakub - Politechnika Lubelska
Ciuhak Maciej - UMCS, psychologia
Dudek Konrad - Uniwersytet Warszawski, informatyka
Gajewsja Aleksandra - SGH
Guzowska Jagoda - odnowa biologiczna
Kłębukowski Aleksander - Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
Kurczak Damian - Politechnika Lubelska, elektrotechnika
Łata Emilia - Uniwersytet Warszawski, zarządzanie
Łukowski Marcin - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, medycyna
Naborczyk Mateusz - UMCS, chemia organiczna
Nowaczyński Oliwer - Uniwersytet Przyrodniczy, weterynaria
Panasiuk Anna - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, medycyna
Polkowska Beata - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, medycyna
Puzoń Mateusz - Politechnika Lubelska
Szwaj Agata - Uniwersytet Medyczny w Lublinie, farmacja
Wicha Bartłomiej - SGH
Żak Jakub - Politechnika Warszawska, nowoczesne konstrukcje lotnicze

klasa III B
profil humanistyczno-lingwistyczny
wych.: Paweł Piskorz

Chorągiewicz Anna - brak danych
Cieślak Sebastian - Uniwersytet Łódzki, zarządzanie
Czubek Jowita - Uniwersytet warszawki, japonistyka
Drob Daniel - UMCS, polonistyka
Fabian Katarzyna - UMCS, prawo
Kulesza Adrianna - studia w Norwegii
Łacińska Agata - UMCS, lingwistyka
Michalak Łukasz - UMCS, prawo
Michalik Justyna - UMCS, prawo
Mostieńczuk Katarzyna - Politechnika Radomska, wzornictwo przemysłowe
Roszkiewicz Aleksandra - UMCS, dziennikarstwo
Samołyk Joanna - UMCS, polonistyka
Sławińska Katarzyna - KUL, dziennikarstwo
Stanisławczyk Maria - szkoła muzyczna klasa V
Szewc Jakub - Politechnika Rzeszowska, architektura
Witek Aleksandra - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, towaroznawstwo
Zienkiewicz Marek - KUL, dziennikarstwo

Absolwenci Liceum 2010