nk-logo
Strona główna  >  Gimnazjum i Liceum  >  Sfera ucznia  >  Absolwenci  >  Absolwenci Gimnazjum

Lista Absolwentów Gimnazjum

2013- w latach 2002 - 2013 gimnazjum ukończyło 363 uczniów

Klasa III GA
Wych:
Monika Banaszkiewicz
Klasa III GB
Wych:
Bożena Wójtowicz
Klasa III GC
Paweł Piskorz
  1. Batyra Nikola
  2. Choiński Eryk
  3. Dados Maria
  4. Gilewicz Krzysztof
  5. Grymuza Maciej
  6. Jaworski Mateusz
  7. Kąkol Karol
  8. Kempny Maciej
  9. Klukow Piotr
  10. Kociuba Marcin
  11. Powaga Klaudia
  12. Suchora Kacper
  13. Tudruj Kacper
  1. Bernat Wojciech
  2. Bury Dawid
  3. Dąbrowski Jan
  4. Ibrom Clemens
  5. Jaworska Katarzyna
  6. Joć Daria
  7. Kruger Nikita
  8. Matuszewski Andrzej
  9. Matuszewski Krzysztof
  10. Ochnio Emilia
  11. Sawulska Diana
  12. Sułkowski Jan
  13. Szczęśniak Aleksandra
  14. Wlaszczyk Weronika
  15. Załęska Natalia
  16. Zarosiński Maciej
  1. Homenda Mateusz
  2. Kęcik Jakub
  3. Kieloch Cezary
  4. Kosidło-Wąsik Jakub
  5. Ossowska-Jeleniewska Julia
  6. Piwowarska Michalina
  7. Podgórska Karolina
  8. Szczytowska Małgorzata
  9. Uhruski Kornel

2013- w latach 2002 - 2013 gimnazjum ukończyło 363 uczniów2012- w latach 2002 - 2012 gimnazjum ukończyło 325 uczniów

Klasa III GA
Wychowawca:
Alicja Bujalska-Horbowicz, Aneta Mamcarz

  1. Abramowicz Maciej
  2. Brodowski Mateusz
  3. Lankamer Arleta
  4. Mąkosa Paula
  5. Stachal Przemysław
  6. Szałach Oskar
  7. Świderek Jan
  8. Zdunek Konrad

Klasa III GB
Wychowawca:
Marek Goliszek

  1. Ciuhak Justyna
  2. Kwaśniewski Krzysztof
  3. Majczak Kacper
  4. Makuch Michał
  5. Motyka Adrianna
  6. Mozer Piotr
  7. Polańska Klaudia
  8. Orlik Michał
  9. Sosnówka Kacper
  10. Warmińska Anna
  11. Wicha Kacper

Klasa III GC
Wychowawca:
Joanna Szyszkowska

  1. Borowińska Ewa
  2. Borowski Piotr
  3. Chojęta Sara
  4. Dudek Bartłomiej
  5. Filipczak Joanna
  6. Jóźwik Maciej
  7. Kozyra Piotr
  8. Krysa Tomasz
  9. Murat Konrad
  10. Postępski Filip
  11. Skowron Łukasz
  12. Zadura Mikołaj
  13. Zuchniarz Piotr
  14. Kasoro Diana

2012- w latach 2002 - 2012 gimnazjum ukończyło 325 uczniów2011 - w latach 2002 - 2011 gimnazjum ukończyło 292 uczniów

Klasa III GA
Wych.: Alina Faroussi

1. Bochenek Alicja
2. Cioroch Klaudia
3. Galińska Anna
4. Hofman Artur
5. Jaworski Krystian
6. Kuśmierczuk Kinga
7. Magdziarz Olga
8. Markiewicz Wiktor
9. Pucek Weronika
10. Redestowicz Justyna
11. Serafinowicz Katarzyna
12. Siejka Agnieszka
13. Śliwińska Anita
14. Weijers Paweł
15. Węgorek Klaudia

Klasa III GB
Wych.: Adam Sielanko

1. Cybulski Michał
2. Dudzik Iga
3. Gerkowicz Katarzyna
4. Gil Jakub
5. Homenda Maciej
6. Jaworska Milena
7. Kager Jan
8. Kalinowski Tomasz
9. Kwiatkowski Mateusz
10. Machajek Piotr
11. Romejko Dominika
12. Taracha Miłosz

2011 - w latach 2002 - 2011 gimnazjum ukończyło 292 uczniów2010 - w latach 2002 - 2010 gimnazjum ukończyło 265 uczniów

Klasa III GA
Wych.: Izabela Harasymiak-Krzyżanowska

1. Kmiecicki Maciej
2. Łukasik Adam
3. Ołtarzewski Przemysław
4. Opolski Bartosz
5. Przybyłowicz Jakub
6. Sobczak Przemysław
7. Szabała Maciej
8. Szkuć Jacek

Klasa III GB
Wych.: Anna Zimnowodzka (Reder),
Anna Karwat

1. Bochyńska Małgorzata
2. Celejewska Joanna
3. Kargol Adrian
4. Korczak Jakub
5. Krukowska Magdalena
6. Młynarski Jakub
7. Nogalska Agata
8. Osuchowska Ida
9. Podkówka Andrzej
10. Redestowicz Katarzyna
11. Walicka Karolina
12. Wielgus Paweł

2010 - w latach 2002 - 2010 gimnazjum ukończyło 265 uczniów2009- w latach 2002 - 2009 gimnazjum ukończyło 245 uczniów
Klasa III GA
Wych.: Marek Goliszek


1. Chwalisz Katarzyna
2. Dobrowolska Olga
3. Drozd Jakub
4. Gałecka Emilia
5. Gągała Maria
6. Jatczak Kacper
7. Kieskiewicz Marcelina
8. Łukowski Konrad
9. Naborczyk Anastazja
10. Niedobylski Damian
11. Pejta Jakub
12. Pietrak Marcin
13. Strzałkowska Monika
14. Urbańska Magdalena
15. Wojcieszek Michał
16. Wróbel Stanisław
Klasa III GB
Wych.: Anna Sędzimir-Dobrowolska


1. Baranowski Rafał
2. Czapska Martyna
3. Demianiuk Jędrzej
4. Gruszczyk Mateusz
5. Homenda Michał
6. Janas Kamil
7. Janicki Filip
8. Koszel Hanna
9. Kowalik Maciej
10. Paszko Zuzanna
11. Postępski Jakub
12. Serafinowicz Zofia
13. Szymańska Olga
14. Wojtaszko Bartłomiej
2009- w latach 2002 - 2009 gimnazjum ukończyło 245 uczniów2008- w latach 2002 - 2008 gimnazjum ukończyło 215 uczniów
Klasa III GA
Wych: Joanna Szyszkowska


1. Al-Jazani Michał
2. Golian Marcin
3. Jaworski Krzysztof
4. Kmieć Agata
5. Koszałka Paweł
6. Kot Nikola
7. Magdziarz Ewa
8. Małocha Katarzyna
9. Mazurek Magdalena
10. Przybyś Bartosz
11. Sędzimir-Dobrowolska Joanna
12. Stolarczyk Paweł
13. Wajnberg Jakub
14. Wójcik Patrycja
15. Żeligowska Michalina
Klasa III GB
Wych: Adam Sielanko


1. Adamczyk Magdalena
2. Bogaj Maciej
3. Buczyńska Agata
4. Dudzik Olga
5. Gozdecka Marta
6. Kager Richard
7. Kitta Joanna
8. Kołtun Karol
9. Kucaba Magdalena
10. Nowosadzki Michał
11. Rudziński Michał
12. Stradomska Katarzyna
13. Szponar Magda
14. Wolska Karolina
15. Wyszogrodzka Agnieszka
16. Żuber Zuzanna
2008- w latach 2002 - 2008 gimnazjum ukończyło 215 uczniów 2007- w latach 2002 - 2007 gimnazjum ukończyło 184 uczniów
Klasa III GA
Wych.: Ewelina Michońska
  1. Badurek Izabela
  2. Bogaj Paweł
  3. Cieślak Sebastian
  4. Czeleń Agnieszka
  5. Kidyba Dominik
  6. Naborczyk Mateusz
  7. Orzechowski Jacek
  8. Piątkowska Aleksandra
  9. Szawłowska Alicja
  10. Wicha Bartosz
  11. Związko Maciej
Klasa III GB
Wych.: Izabela Harasymiak-Krzyżanowska
  1. Adamczyk Wiktor
  2. Dudek Konrad
  3. Gajewska Aleksandra
  4. Kłebukowski Aleksander
  5. Łacińska Agata
  6. Nogalski Paweł
  7. Nowaczyński Oliwer
  8. Panasiuk Anna
  9. Polkowska Beata
2007- w latach 2002 - 2007 gimnazjum ukończyło 184 uczniów2006- w latach 2002 - 2006 gimnazjum ukończyło 164 uczniów

Klasa III GA
Wych.: Marek Goliszek

  1. Boryga Karolina
  2. Daniłoś Piotr
  3. Dwornicki Damian
  4. Furmaga Olga
  5. Garwoliński Michał
  6. Kot Żaneta
  7. Magdziarz Anna
  8. Mierzwa Bartosz
  9. Pol Igor
  10. Roszkowski Zbigniew
  11. Rynkiewicz Jacek
  12. Serej Maciej
  13. Skrzypczak Szymon
  14. Urban Magdalena
  15. Wójcik Mateusz

Klasa III GB
Wych.: Anna Sędzimir-Dobrowolska

  1. Bochyńska Katarzyna
  2. Boruch Zuzanna
  3. Chlebiej Katarzyna
  4. Czernikiewicz Aleksandra
  5. Homenda Magdalena
  6. Kocjan Tomasz
  7. Koguc Dagmara
  8. Łosicki Konrad
  9. Moritz Katarzyna
  10. Pisula Natalia
  11. Romaniuk Anna
  12. Tarasiuk Agata
  13. Wituch Marcin
  14. Wojtiuk Paweł
2006- w latach 2002 - 2006 gimnazjum ukończyło 164 uczniów2005- w latach 2002 - 2005 gimnazjum ukończyło 135 uczniów
KLASA III A
WYCH. BARBARA WOLIŃSKA - ŁOŚ


CIENIAWA KATARZYNA
ESTREICH STANISŁAW
IWAŃCZUK EMILIA
KASPEROWICZ MATEUSZ
KMIEĆ KAMIL
KOWALSKA KATARZYNA
LULEK TOMASZ
OGÓREK WOJCIECH
ORŁOWSKI ROBERT
PIETRAŚ MICHAŁ
PRAŻMO KAROL
SIENKIEWICZ AGNIESZKA
SOBCZAK PIOTR
ŚNIEŻYŃSKI MACIEJ
WOLSKA KATARZYNA
ZDUNEK MACIEJ
ŻUBER MACIEJ
KLASA III GB
WYCH. ADAM SIELANKO


BASAK KLAUDIA
CHOŁUBEK MAGDALENA
HEJNA MARCIN
KRUKOWSKI MATEUSZ
KUSZNERUK PIOTR
NAWROT JAN
NOWICKI MICHAŁ
PELCER NATALIA
PITUCHA MACIEJ
RACHWALSKI VON REJCHWALD HUBERT
SEREJ PAWEŁ
STRADOMSKI KAROL
STYŻEJ MATEUSZ
SZPONAR JOANNA
2005- w latach 2002 - 2005 gimnazjum ukończyło 135 uczniów2004- w latach 2002 - 2004 gimnazjum ukończyło 104 uczniów
KLASA III A - WYCH. ALICJA HORBOWICZ

CIECHAN PIOTR
DANELCZYK TOMASZ
DURAKIEWICZ PIOTR
JACKOWSKA BEATA
KOWALCZYK MONIKA
ŁUCZAK ŁUKASZ
MĄDZIK LUDWIKA
MAZUREK MATEUSZ
NOWACZYŃSKI DAWID
SONTAG ANETA
TAŃSKA ALEKSANDRA
WICHA MATEUSZ
KLASA III B - WYCH. EWELINA MICHOŃSKA

ANDRZEJEWSKA KATARZYNA
BASAK MICHAŁ
BOCHENEK ANNA
CHMIELEWSKI PAWEŁ
JOŚKO ANNA
KOSZAŁKA NIKODEM
ŁUCZYŃSKI PIOTR
MARCZAK KAROLINA
NOWIŃSKA IGA
OLAK RAFAŁ
OLEJARSKA ALEKSANDRA
POPŁAWSKA ANNA
SERGIEL KAMIL
SKUBLEWSKA ALEKSANDRA
SOSNÓWKA MARIA
STYK BARBARA
SURDACKI DOMINIK
SZWARC KONRAD
WIĘCIOREK KATARZYNA
ZARĘBSKI ŁUKASZ
KLASA III C WYCH. - MICHNIOWSKI TOMASZ

BARANOWSKI MACIEJ
GĘCA RADOSŁAW
KURANC KAROL
MAZUREK ANDŻELO
MOTYKA MARIA
MIERZWA PAWEŁ
OPŁOCKI MICHAŁ
PAWLAK JOWITA
PERET KAROL
RACHWALSKA VON REJCHWALD KAMILA
SADURSKI JACEK
SUŁKOWSKI MICHAŁ
TAŹBIREK ANDRZEJ
WŁODARCZYK WOJCIECH
WRZOS SYLWIA
ZDUNEK KRZYSZTOF

 

2004- w latach 2002 - 2004 gimnazjum ukończyło 104 uczniów 2003- w latach 2002 - 2003 gimnazjum ukończyło 56 uczniów
3ga
wychowawca: Joanna Szyszkowska


Łukasz Bąk
Ewelina Bochniak
Aleksandra Dąbrowska
Magdalena Dudzisz
Piotr Elert
Eliza Ganczarska
Maciej Grzybek
Piotr Jabłonka
Karolina Jarzynka
Olga Jeleń
Aleksander Jesipowicz
Adam Kuśmirek
Karolina Śnieżyńska
Kamil Walkowiak
Maciej Wartacz
Agata Wójcik
Paulina Wronikowska
Justyna Wrzyszcz

3gb
wychowawca: Anna Dobrowolska


Paweł Bartoszek
Jan Władysław Bulas
Karol Piotr Chymosz
Sławomir Antoni Czuba
Monika Dubiel
Monika Dziedzic
Łucja Frejlich
Agnieszka Granat
Maciej Kitta
Aleksandra Kuszewska
Marcin Marczak
Adrian Mróz
Ziemowit Pałys
Janusz Pitucha
Natalia Podolak
Tomasz Popławski
Bartosz Sawicki
Zuzanna Serewko
Mateusz Wojciechowski
2003- w latach 2002 - 2003 gimnazjum ukończyło 56 uczniów 2002- w 2002 roku gimnazjum ukończyło 19 uczniów

kl.3g
wychowawca: Teresa Bloch


Michał Burdyk
Maciej Dąbała
Barbara Dżygadło
Gabriela Jesipowicz
Paulina Kamforowska
Michał Kasiak
Łukasz Korab
Aleksandra Lewicka
Mateusz Małocha
Radosław Mazurek
Filip Sarzyński
Przemysław Surmacz
Joanna Ścibior
Łukasz Walkowiak
Paweł Wroński
Barbara Wróblewska
Magda Wrzos
Mateusz Wujec
Urszula Zielińska

2002- w 2002 roku gimnazjum ukończyło 19 uczniów