• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Rok szkolny 2013 - 2014

Diana Kasoro - I miejsce indywidualne w XVI Ogólnopolskim Przeglądzie Szekspirowskim w Języku Angielskim

Łukasz Skowron -  8. miejsce w konkursie z fizyki "Rok przed maturą" organizowanym przez Instytut Fizyki UMCS w Lublinie

Tomasz Kalinowski - udział II-gim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego

Zakwalifikowanie się do  II etapu olimpiad przedmiotowych:

  • Sara Chojęta - olimpiada historyczna,
  • Aleksandra Mianowany - olimpiada jęz. hiszpańskiego,
  • Łukasz Skowron - olimpiada fizyczna,
  • Iga Dudzik - olimpiada geograficzna,
  • Tomasz Kalinowski - olimpiada chemiczna,
  • Jakub Gil - olimpiada jęz. angielskiego.
I runda Szkolnych Mistrzostw Woj. Lubelskiego w Biegu na Orientację:  
  • w kategorii mężczyzn: II miejsce - Aleksander Kawa, VII miejsce - Mateusz Homenda, 
  • w kategorii kobiet: VI miejsce - Nikita Kruger
Rok szkolny 2012 - 2013

Tomasz Kalinowski - finalista XLII Olimipiady Biologicznej, laureat w Konkursie chemicznym "Rok przed maturą"; IV wyróżnienie w konkursie biochemicznym UMCS; finalista konkursu genetycznego Uniwersytetu Medycznego;

Jagoda Adamiec - II miejsce w XV Przeglądzie Szekspirowskim;

Rok szkolny 2011 - 2012

Alicja Bochenek - I miejsce w szkolnych mistrzostwach woj. lubelskiego w Biegu na Orientację;

Agata Nogalska - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Prozy organizowanym przez liceum im. Stanisława Staszica w Lublinie;

Liceum im. Jana III Sobieskiego zdobyło IV miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Biegu na Orientację.

Rok szkolny 2010 - 2011

Katarzyna Stradomska - udział w II etapie Olimpiady Historycznej;

Joanna Sędzimir-Dobrowolska - udział w II etapie I Olimpiady Języka Hiszpańskiego,

Rok szkolny 2009 - 2010

Magda Szponar - finalistka Olimpiady z Języka Francuskiego;

Rok szkolny 2008 - 2009

Magda Homenda stypendystka nagrody Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2007-2008

Jan Nawrot - laureat etapu centralnego Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"

Krzysztof Seroka i Piotr Sobczak - finaliści etapu centralnego Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku"

Hubert Rachwalski von Rejchwald - finalista etapu centralnego XXXIV Olimpiady Geograficznej; dwukrotny stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2005-2006

Sławomir Czuba - finalista III etapu olimpiady geograficznej

Rok szkolny 2002-2003

Kornelia Partycka - stypendystka Prezesa Rady Ministrów L. Millera

Rok szkolny 2001-2002

Marcin Gapski - Nagroda Grand Prix w IV Przeglądzie Inscenizacji Fragmentów Dzieł W. Shakespeara w Języku Angielskim

Rok szkolny 2000-2001

Aleksandra Tefelska - IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie Języka Francuskiego

Agnieszka Pętala - stypendystka Prezesa Rady Ministrów J. Buzka

Rok szkolny 1999-2000

Emilia Bylińska - uczestniczka Konkursu Wiedzy Biblijnej w Krakowie

Maciej Nawrot - uczestnik Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Filmie w Gdańsku w latach 1998, 1999, 2000

Piotr Jesionek - uczestnik XXIV Olimpiady Artystycznej

Marcin Krawczuk - laureat XXIV Olimpiady Języka Angielskiego

Rok szkolny 1998-99

Michał Tymburski - finalista XXV Olimpiady Historycznej

Wirginia Kukuła - uczestniczka XI Olimpiady Filozoficznej - stypendystka Prezesa Rady Ministrów J. Buzka

Rok szkolny 1997-98

Paweł Widawski - finalista XXXIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Świecie

Marcin Krawczuk - uczestnik X Olimpiady Filozoficznej

Wirginia Kukuła - uczestniczka X Olimpiady Filozoficznej

Anna Czajkowska - finalistka XXVII Olimpiady Biologicznej

Rok szkolny 1996-97

Anna Czajkowska - finalistka XII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Anna Witeska - finalistka IX Olimpiady Filozoficznej

Rok szkolny 1995-96

Przemysław Bryłowski - finalista XXII Olimpiady Historycznej

Adamina Partycka - finalistka XXII Olimpiady Historycznej

Katarzyna Misztal - finalistka XXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Agnieszka Król - wyróżnienie XX Olimpiady Artystycznej

Agnieszka Ćwiklińska - wyróżnienie w XXIII ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę maturalną z języka polskiego

Rok szkolny 1994-95

Ewa Kwiatek - laureatka VII Olimpiady Filozoficznej


Maciej Chodorowski - finalista VIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Dominika Wojtysiak - finalistka XVIII Olimpiady Języka Francuskiego