• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Z życia przedszkola

W naszym przedszkolu jest jak w bajce przez okrąglutki rok.  Dlatego zakończenie roku przedszkolnego również musiało być iście bajkowe. Nasze Przedszkolaki przeniosły w tym roku swych Rodziców i Ciocie za siedem gór i rzek, do krainy Czerwonego Kapturka.  A że nie ma drugich takich Przedszkolaków jak nasze Maciusiowe Dzieciaki, to zrobiły widzom  nie lada niespodziankę.  Nie była to bowiem tradycyjna wersja tej pięknej i pouczającej opowieści - okazało się, że Czerwonych Kapturków było… siedem! Wędrowały do biednych, chorych… czternastu babć! Zęby na babunie i małe dziewczynki ostrzyło sobie całkiem niezłe stadko – bagatela - sześciu wilków. Wygłodniałe wilczyska nie miały jednak najmniejszych szans w starciu z tuzinem przedszkolnych gajowych.  Cała akcja działa się w zielonym lesie pełnym przedszkolaków wcielających się w role ptaszków, zajączków i wiewióreczek. Absolutne szaleństwo! Jeśli nie widzieliście tego wspaniałego widowiska zapraszamy do Galerii. A naszym Przedszkolakom dziękujemy za piękny występ, życzymy udanych wakacji i już nie możemy się doczekać, czym zaskoczą nas za rok!

Z życia przedszkola