• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

zabki

barczak

mgr Marlena Barczak

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Ukończyłam licencjackie studia na kierunku pedagogika opiekuńcza na UMCS, studia magisterskie na kierunku pedagogika ogólna na UMCS oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna na UMCS w Lublinie.Jestem nauczycielem mianowanym. Posiadam 14 letni staż pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym. Współpraca z najmłodszymi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Staram się wspierać ich wszechstronny rozwój, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Jestem osobą odpowiedzialną, pogodną i cierpliwą. Staram się, by każde dziecko mówiło o przedszkolu z uśmiechem, jak i z uśmiechem codziennie go witało.

 

gawron

mgr Aneta Gawron

nauczyciel wspomagający

zabka1

Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Ukończyłam studia magisterskie na KUL na kierunku Pedagogika oraz Studia Podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. Ukończyłam także kurs wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Doświadczenie zdobywałam pracując w przedszkolu z dziećmi 3 i 4-letnimi. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą i z łatwością nawiązuje kontakty, mając przy tym bardzo dobre podejście do dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości.

 

Urszula Cieśla

pomoc nauczyciela

Od kilku lat pracuję z dziećmi i w tym najbardziej się spełniam. Każdy spędzony z nimi dzień daje mi dużo radości i satysfakcji. Zabawa, czy nawet rozmowa z maluszkami pozwala mi choć na chwilę wkroczyć w ich beztroski i kolorowy świat. Myślę, że my dorośli możemy nauczyć się bardzo wiele od dzieci. Przede wszystkim cieszenia się z najprostszych rzeczy i postrzegania świata w wesołych kolorach. Jak powiedział Dante Alighieri: „Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka”.

 

zabka2

 

Ludzie