• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

rybki

krzewinska

mgr Ewa Krzewińska

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej Wydziału Wychowania Technicznego (studia licencjackie), absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (studia magisterskie) oraz absolwentką studiów podyplomowych: "Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami metody Montessori".
Jestem nauczycielem kontraktowym. W swojej pracy staram się zawsze pamiętać o tym, iż w każdym dziecku drzemie olbrzymi potencjał, a rolą nauczyciela jest rozbudzenie oraz organizowanie sytuacji sprzyjających rozwijaniu dziecięcych zainteresowań, zdolności i pasji. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i jest dla mnie przyjemnością. Staram się być dla dzieci zawsze pogodna i uśmiechnięta, by przedszkole było dla nich drugim domem pełnym ciepła i bezpieczeństwa.

 

slodka

mgr Aleksandra Słodka

nauczyciel wspomagający

rybka1

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na potrzeby i problemy dzieci, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Posiadam umiejętność szybkiego zjednywania sobie dzieci i utrzymywania z nimi prawidłowych relacji. W stosunku do dzieci jestem serdeczna, miła i opiekuńcza, przez co dzieci szybko mnie akceptują i lubią. Potrafię rozwiązywać sytuacje konfliktowe wśród dzieci oraz posiadam umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo.

 

wach

Magdalena Wach

pomoc nauczyciela

"W dzieciństwie niewiele zależy od Nas samych, wiele zaś od Tych, którzy są z nami” - to moje motto, które przyświeca mi w pracy z dziećmi. Każdy dzień spędzony z najmłodszymi niesie ze sobą wiele niespodzianek i ciekawych przeżyć. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Każdy sukces, każde powodzenie i każdy uśmiech dzieci, jest dla mnie największą nagrodą. Towarzyszenie tym małym ludziom ,wspieranie i podziwianie ich rozwoju to moja pasja, spełnione marzenie a jednocześnie zaszczyt i radość.

 

rybka2

 

Ludzie