• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

pszczolki

stachyra

mgr Jolanta Stachyra

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Podyplomowych Studiów Logopedycznych.
W swojej pracy staram się, aby każdy dzień w przedszkolu była dla dzieci przygodą, która je bawi i uczy. Dbam o ich wszechstronny rozwój, odkrywam talenty, pielęgnuję zainteresowania i cieszę się z każdego sukcesu. W wolnych chwilach z przyjemnością podejmuję działania w sferze plastycznej. Swoim twórczym zapałem próbuję zarażać dzieci. Staram się być dla nich zawsze cierpliwa i pogodna, by poczuły się w przedszkolu jak w drugim domu.

 

pawlowska

mgr Justyna Pawłowska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pszczolki1

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, jestem osobą odpowiedzialną i otwartą. W pracy z dziećmi koncentruję się na wspomaganiu ich rozwoju, zaspokajaniu ciekawości świata, pomocy w zrozumieniu otaczającej rzeczywistości. Daje mi to wiele radości i satysfakcji. Poprzez zabawę i indywidualne doświadczenia staram się wprowadzać dzieci w świat wiedzy i nauki.

 

Sylwia Barczak

pomoc nauczyciela

Jestem osobą wesołą i odpowiedzialną, lubię śpiewać i tańczyć, sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom, poznawać ciekawych ludzi. Każda nowa sytuacja jest dla mnie okazją do nauki. Praca w przedszkolu to ogromna satysfakcja, a zadowolone i uśmiechnięte buzie dzieci to najlepsza nagroda.

 

pszczolki2

 

Ludzie