• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

pszczolki

 

samczuk

mgr Katarzyna Samczuk

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej ukończyłam w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Lublinie. Posiadam także ukończony w toku studiów kurs przygotowujący do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, uzupełnione uzyskanym certyfikatem językowym City & Guilds International ESOL oraz Spoken ESOL. Od kiedy pamiętam, wiązałam swą przyszłość z pracą pedagoga, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi, a zwłaszcza dziećmi i młodzieżą. Praca ta sprawia mi wiele satysfakcji i jest swego rodzaju wyzwaniem. Staram się, aby dzieci, za które biorę odpowiedzialność jako nauczyciel miały w przedszkolu jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, nauki oraz zabawy i wspominały w przyszłości okres bycia przedszkolakiem jako chwile pełne radości.

 

slodka

mgr Aleksandra Słodka

nauczyciel wspomagający

pszczolki1

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na potrzeby i problemy dzieci, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Posiadam umiejętność szybkiego zjednywania sobie dzieci i utrzymywania z nimi prawidłowych relacji. W stosunku do dzieci jestem serdeczna, miła i opiekuńcza, przez co dzieci szybko mnie akceptują i lubią. Potrafię rozwiązywać sytuacje konfliktowe wśród dzieci oraz posiadam umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo.

 

zawierucha

Beata Zawierucha

pomoc nauczyciela

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – to motto, którym kieruję się w pracy i w życiu osobistym. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Każde z nich jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i opieki. Fascynuje mnie dziecięcy optymizm i ich pełne ciekawości podejście do świata. Jako pomoc nauczyciela dołożę wszelkich starań, aby dać im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

 

pszczolki2

 

Ludzie