• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

motylki

samczuk

mgr Katarzyna Samczuk

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej ukończyłam w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Lublinie. Posiadam także ukończony w toku studiów kurs przygotowujący do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, uzupełnione uzyskanym certyfikatem językowym City & Guilds International ESOL oraz Spoken ESOL. Od kiedy pamiętam, wiązałam swą przyszłość z pracą pedagoga, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi, a zwłaszcza dziećmi i młodzieżą. Praca ta sprawia mi wiele satysfakcji i jest swego rodzaju wyzwaniem. Staram się, aby dzieci, za które biorę odpowiedzialność jako nauczyciel miały w przedszkolu jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, nauki oraz zabawy i wspominały w przyszłości okres bycia przedszkolakiem jako chwile pełne radości.

 

pawlowska

mgr Justyna Pawłowska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

motylek1

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, jestem osobą odpowiedzialną i otwartą. W pracy z dziećmi koncentruję się na wspomaganiu ich rozwoju, zaspokajaniu ciekawości świata, pomocy w zrozumieniu otaczającej rzeczywistości. Daje mi to wiele radości i satysfakcji. Poprzez zabawę i indywidualne doświadczenia staram się wprowadzać dzieci w świat wiedzy i nauki.

 

zawierucha

Beata Zawierucha

pomoc nauczyciela

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – to motto, którym kieruję się w pracy i w życiu osobistym. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Każde z nich jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i opieki. Fascynuje mnie dziecięcy optymizm i ich pełne ciekawości podejście do świata. Jako pomoc nauczyciela dołożę wszelkich starań, aby dać im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

 

motylek2

 

Ludzie