• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

motylki

 

wyrzykowska

mgr Agnieszka Wyrzykowska

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem nauczycielem mianowanym z 17-letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie na UMCS na Wydziale Pedagogiki i Psychologii – kierunek: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe na Wydziale Humanistycznym UMCS – kierunek: logopedia korekcyjna. Wciąż się dokształcam, poszukując nowych sposobów na wprowadzenie dzieci w świat nauki, a także zasad i norm moralnych. Staram się przy tym dzielić z dziećmi ich radości i troski. Razem z nimi przeżywać dumę z choćby najmniejszych sukcesów. Pokazuję, jak sobie radzić ze smutkiem i rozczarowaniem związanym z porażką. Jak rozwiązywać konflikty, tak, by nikt nie cierpiał. Uwrażliwiam je na piękno świata, ale też i na potrzeby innych ludzi. W pracy kieruję się empatią, ciepłem i otwartością, a przede wszystkim ogromną miłością do tych małych istot. Pragnę, by widziały we mnie przyjaciela i partnera w poznawaniu świata, by wspominały kiedyś okres przedszkola, jako czas naprawdę dobrej zabawy.

 

 

 

slodka

mgr Aleksandra Słodka

nauczyciel wspomagający

motylek1

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalnością przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na potrzeby i problemy dzieci, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Posiadam umiejętność szybkiego zjednywania sobie dzieci i utrzymywania z nimi prawidłowych relacji. W stosunku do dzieci jestem serdeczna, miła i opiekuńcza, przez co dzieci szybko mnie akceptują i lubią. Potrafię rozwiązywać sytuacje konfliktowe wśród dzieci oraz posiadam umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo.

 

pietras

Honorata Pietras

pomoc nauczyciela

Od kilku lat pracuje z dziecmi co sprawia mi ogromną radośc i satysfakcje. Celem mojej pracy jest wszechstronne rozwijanie zainteresowan i talentów naszych wychowanków.Jestem osobą uśmiechnietą, pozytywnie nastawioną do świata i otaczających mnie ludzi. Staram sie od najmłodszych lat wpajać przedszkolakom to, co w zyciu najważniejsze. Dzięki zdobytej sympatii, szacunku i zaufaniu dzieci, czuję się spełniona zawodowo. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, potrzebuje wiele uwagi, ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Moje motto w pracy to: „Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka ".

 

motylek2

 

Ludzie