• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

biedronki

 

stachyra

mgr Jolanta Stachyra

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Podyplomowych Studiów Logopedycznych. W swojej pracy staram się, aby każdy dzień w przedszkolu była dla dzieci przygodą, która je bawi i uczy. Dbam o ich wszechstronny rozwój, odkrywam talenty, pielęgnuję zainteresowania i cieszę się z każdego sukcesu. W wolnych chwilach z przyjemnością podejmuję działania w sferze plastycznej. Swoim twórczym zapałem próbuję zarażać dzieci. Staram się być dla nich zawsze cierpliwa i pogodna, by poczuły się w przedszkolu jak w drugim domu.

 

mgr Angelika Wnuk

nauczyciel wspomagający

biedronka1

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. W pracy ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb oraz potencjału każdego dziecka. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, które przekładam na swoje relacje z dziećmi. W pracy najwięcej radości sprawia mi podążanie za dziecięcą ciekawością świata i codzienne wspólne odkrywanie jego tajemnic.

 

Sylwia Barczak

pomoc nauczyciela

Jestem osobą wesołą i odpowiedzialną, lubię śpiewać i tańczyć, sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom, poznawać ciekawych ludzi. Każda nowa sytuacja jest dla mnie okazją do nauki. Praca w przedszkolu to ogromna satysfakcja, a zadowolone i uśmiechnięte buzie dzieci to najlepsza nagroda.

 

biedronka2

 

Ludzie