• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

biedronki

mgr Monika Korzeniowska

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Jestem absolwentką studiów magisterskich z pedagogiki na KUL oraz Studiów Podyplomowych w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego na KUL. Ukończyłam również kurs wychowawcy kolonijnego. Wielokrotnie pracowałam z dziećmi i młodzieżą na koloniach i obozach wakacyjnych. Jestem osobą otwartą, pogodną i pozytywnie nastawioną do życia, która uwielbia spędzać aktywnie czas. Praca z dziećmi mimo odpowiedzialności daje mi ogromną satysfakcję. Staram się wspierać wszechstronny rozwój dziecka, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewniać dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Zawsze odnoszę się do nich z szacunkiem i wyrozumiałością. Odczuwam dużą radość widząc postępy i uśmiech na twarzach moich podopiecznych.

 

gawron

mgr Aneta Gawron

nauczyciel wspomagający

biedronka1

Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Ukończyłam studia magisterskie na KUL na kierunku Pedagogika oraz Studia Podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego. Ukończyłam także kurs wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Doświadczenie zdobywałam pracując w przedszkolu z dziećmi 3 i 4-letnimi. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą i z łatwością nawiązuje kontakty, mając przy tym bardzo dobre podejście do dzieci. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości.

 

krajewska

Aneta Krajewska

pomoc nauczyciela

W naszm przedszkolu opiekuję się dziećmi 4-5-letnimi. Jako pomoc nauczyciela w pełni zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności. Dokładam wszelkich starań aby być nie tylko opiekunem, ale również przewodnikiem, który uwrażliwia dzieci na otaczające je świat, wprowadza je w system wartości, pomaga, nakierowuje i wspiera w ich wyborach. Towarzyszenie dzieciom w ich odkrywaniu świata daje mi ogromną radość i satysfakcję. Jestem przekonana iż wspieranie rozwoju dzieci jakie otrzymają one w naszym przedszkolu pomoże im wyrosnąć na dobrych i mądrych ludzi.

 

biedronka2

 

Ludzie