• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Ludzie

biedronki

 

stachyra

mgr Jolanta Stachyra

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Podyplomowych Studiów Logopedycznych. W swojej pracy staram się, aby każdy dzień w przedszkolu była dla dzieci przygodą, która je bawi i uczy. Dbam o ich wszechstronny rozwój, odkrywam talenty, pielęgnuję zainteresowania i cieszę się z każdego sukcesu. W wolnych chwilach z przyjemnością podejmuję działania w sferze plastycznej. Swoim twórczym zapałem próbuję zarażać dzieci. Staram się być dla nich zawsze cierpliwa i pogodna, by poczuły się w przedszkolu jak w drugim domu.

 

mgr Angelika Wnuk

nauczyciel wspomagający

biedronka1

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. W pracy ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb oraz potencjału każdego dziecka. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, które przekładam na swoje relacje z dziećmi. W pracy najwięcej radości sprawia mi podążanie za dziecięcą ciekawością świata i codzienne wspólne odkrywanie jego tajemnic.

 

Sylwia Barczak

pomoc nauczyciela

Jestem osobą wesołą i odpowiedzialną, lubię śpiewać i tańczyć, sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom, poznawać ciekawych ludzi. Każda nowa sytuacja jest dla mnie okazją do nauki. Praca w przedszkolu to ogromna satysfakcja, a zadowolone i uśmiechnięte buzie dzieci to najlepsza nagroda.

 

biedronka2

 

Ludzie