Strona główna  >  Podstawówka  >  Oferta edukacyjna  >  Kadra  >  Nauczyciele

Grono Pedagogiczne

Religia:
Jarosław Agaciński Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
camera
Ewa Baj Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
camera
Język polski:
Maria Chaciołka majka.chaciolka@sfera.lublin.pl
camera
Wioletta Foltyńska wioletta.foltynska@sfera.lublin.pl
camera
Język angielski:
Dorota Iberszer dorota.iberszer@sfera.lublin.pl
camera
Bogumiła Misztal bogumila.misztal@sfera.lublin.pl
camera
Irena Wojtowicz irena.wojtowicz@sfera.lublin.pl
camera
Język niemiecki:
Alicja Porzak alicja.porzak@sfera.lublin.pl
camera
Dorota Tomkowicz-Chrzanowska dorota.tomkowicz-chrzanowska@sfera.lublin.pl
camera
Matematyka:
Małgorzata Owsik malgorzata.owsik@sfera.lublin.pl
camera
Bartosz Słodkowski bartosz.slodkowski@sfera.lublin.pl
camera
Kształcenie zintegrowane:
Renata Adasik renata.adasik@sfera.lublin.pl
camera
Małgorzata Cięciwa malgorzata.cieciwa@sfera.lublin.pl
camera
Anna Denys anna.denys@sfera.lublin.pl
camera
Wioletta Dybicz wioletta.dybicz@sfera.lublin.pl
camera
Lidia Figura-Olszyńska lidia.figura-olszynska@sfera.lublin.pl
camera
Beata Grodzińska beata.grodzinska@sfera.lublin.pl
camera
Katarzyna Honcz katarzyna.honcz@sfera.lublin.pl
camera
Beata Kaczmarska beata.kaczmarska@sfera.lublin.pl
camera
Marta Krzyżanowska marta.krzyzanowska@sfera.lublin.pl
camera
Alina Malik alina.malik@sfera.lublin.pl
camera
Edyta Podstawka edyta.podstawka@sfera.lublin.pl
camera
Ewa Pradziuch ewa.pradziuch@sfera.lublin.pl

camera
Jagoda Świder jagoda.stachowicz@sfera.lublin.pl

camera
Jolanta Zyśko jolanta.zysko@sfera.lublin.pl
camera
Historia:
Anna Jaklińska anna.jaklinska@sfera.lublin.pl
camera
Przyroda:
Beata Malec beata.malec@sfera.lublin.pl
camera
Plastyka:
Katarzyna Koch-Ostrowska katarzyna.koch-ostrowska@sfera.lublin.pl
camera
Wychowanie fizyczne:
Rafał Jadach rafal.jadach@sfera.lublin.pl
camera
Ewa Kloc ewa.kloc@sfera.lublin.pl
camera
Patryk Maliszewski patryk.maliszewski@sfera.lublin.pl
camera
Muzyka:
Justyna Krenz justyna.krenz@sfera.lublin.pl
camera
Wojciech Władek wojciech.wladek@sfera.lublin.pl
camera
Informatyka:
Bernadeta Radecka bernadeta.radecka@sfera.lublin.pl
camera
Sebastian Kot sebastian.kot@sfera.lublin.pl
camera
Technika:
Alina Malik alina.malik@sfera.lublin.pl
camera
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:
Beata Zarucka beata.zarucka@sfera.lublin.pl
camera
Logopeda:
Aneta Mamcarz aneta.mamcarz@sfera.lublin.pl
camera
Psycholog:
Anita Porębska anita.porebska@sfera.lublin.pl
camera