Na ucztę bogów starożytnej Grecji w klasie VA przybyły prawdziwe osobistości: Atena, Artemida, Demeter, Hera, Hestia, Afrodyta, Hefajstos, Dionizos, Hermes, Posejdon, Hades, Ares i oczywiście najważniejszy spośród wszystkich bogów - potężny władca piorunów – Zeus. Nie zabrakło także gości specjalnych – zwykłych śmiertelników, którzy mogli skosztować boskiego nektaru i ambrozji.

Kulminacyjnym momentem lekcji była autoprezentacja każdego ucznia, który przedstawił wybraną przez siebie starożytną postać oraz opowiedział związane z nią mity.

Ta niezapomniana lekcja języka polskiego potwierdziła, że klasa VA jest prawdziwą kuźnią talentów aktorskich, o których na pewno usłyszymy w przyszłości. Zajęcia nie tylko sprawiły uczniom ogromną radość, dostarczyły wrażeń, ale też wiele nauczyły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.