polmnini24 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z paniami policjantkami i panią psycholog przeznaczone dla uczniów klas 1. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole, na ulicy i w domu. Panie policjantki przypomniały w praktycznej formie podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczyły, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjantki poinformowały i zademonstrowały dzieciom również, w jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Pierwszaki z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.

Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w naszej Galerii.