• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Sukcesy

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KLASY 4-7

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE

LAUREACI

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Milena Mazurek 7a, Michał Szumiło 7b

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Zofia Lutek 7a, Nadia Wójcik 7a, Michał Szumiło 7b, Franciszek Siwiec 7b

FINALIŚCI

Konkurs przedmiotowy z języka polskiegoAgata Bechta 7a, Zofia Lutek 7a, Oliwia Wasąg 7a, Jan Wróbel 7c

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiegoAgata Bechta 7a, Michalina Łata 7a, Anna Wierzbik 7c, Małgorzata Zięba 6b, Weronika Markocka 6b

Konkurs matematycznyMilena Janicka 7c, Wojciech Łucjan 7c, Ewa Nowosad 7a, Zuzanna Sieczka 7c, Franciszek Siwiec 7b, Jan Wróbel 7c

Konkurs historycznyZuzanna Zdunek 7c, Dominika Paździor 6c

Konkurs ortograficznyOliwia Wasąg 7a, Grzegorz Haczewski 7c

 

LAUREACI OGÓLNOLPOLSKICH KONURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2018”

LAUREACI

Łucjan Wojciech 7a

Haczewska Małgorzata 5a

WYRÓŻNIENIA

Wawrzusiszyn Kacper 7b

Zdunek Zuzanna 7c

Smoliński Kornel 7c

Danilkiewicz Julia 7c

Siwiec Franciszek 7c

Mazurek Milena 7c

Lutek Zofia 7c

Wojtowicz Ignacy 5c

Łakomy Mateusz 5b

Pażdzior Patryk 5c

Bień Nikodem 4c

Małysz Mikołaj 4c

Dyszewska Nela 4b

„OLIMPUS” – sesja jesienna 2017

Język angielski

Mateusz Łakomy 5b laureat

Małgorzata Zięba 6b laureat
Julia Bury 6b laureat 
Emilia Szuper 6a laureat
Tomasz Czerski 6a laureat
Weronika Markocka 6b laureat
Filip Kępa 6a laureat
Laura Łukasiak 6b laureat
Weronika Luterek 6b laureat
Dominik Kuś 6a laureat

Nadia Wójcik laureat
Agata Bechta laureat
Anna Wierzbik laureat
Zofia Lutek laureat
Dominika Bartnik laureat

„OLIMPUS” – sesja wiosenna 2018

Język angielski

Klasy 5
Magdalena Banaszek 5a laureat
Małgorzata Haczewska 5a laureat
Hanna Baranowska 5a laureat

Klasy 6
Emilia Szuper 6a laureat
Tomasz Czerski 6a laureat
Julia Bury 6b laureat

Klasy 7
Michał Szumiło 7b laureat
Zofia Lutek 7a laureat
Franciszek Siwiec 7b laureat
Nadia Wójcik 7a laureat
Oliwia Wasąg 7a laureat
Anna Wierzbik 7c laureat
Krzysztof Sacharuk 7a laureat
Dominika Bartnik 7a laureat
Milena Mazurek 7a laureat
Kaja Kidyba 7b laureat
Julia Jóźwiakowska 7c laureat
Ernest Wołos 7c laureat

Język niemiecki
Klasy 4
Maria Lutek 4b laureat
Nela Dyszewska 4b laureat
Szymon Balak 4c laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY “PINGWIN 2018”

Język angielski

Mikołaj Małysz 4c laureat 
Leon Siwiec 4b wyróżnienie
Szymon Balak 4c wyróżnienie
Paweł Hawrył 4a wyróżnienie
Nela Dyszewska 4b wyróżnienie

Weronika Markocka 6b laureat 
Julia Bury 6b laureat
Laura Łukasik 6b laureat
Małgorzata Zięba 6b laureat 
Pola Piotrkowska 6b wyróżnienie

Wojciech Łucjan laureat
Franciszek Siwiec wyróżnienie
Michalina Łata wyróżnienie
Michał Filipczuk wyróżnienie
Michał Szumiło wyróżnienie
Zuzanna Sieczka wyróżnienie
Alicja Bartosińska wyróżnienie

Język niemiecki

Maria Lutek 4b wyróżnienie

Matematyka

Nikodem Bień 4c wyróżnienie

Małgorzata Haczewska 5a laureat
Magdalena Banaszek 5a wyróżnienie

Gabriela Krochmalska 7c laureat 
Wiktor Żurek 7c laureat 
Wojciech Łucjan 7c laureat
Zuzanna Zdunek 7c laureat 
Zuzanna Sieczka 7c laureat 
Julia Danilkiewicz 7c laureat 
Hubert Jarosz 7c wyróżnienie
Milena Janicka 7c wyróżnienie
Igor Zuzaniuk 7c wyróżnienie

Przyroda

Julia Lipska 4a wyróżnienie
Muriel Skrzypek 4a wyróżnienie

Małgorzata Haczewska 5a wyróżnienie
Tomasz Frąszczak 5c wyróżnienie
Magdalena Banaszek 5a wyróżnienie
Mateusz Łakomy 5b wyróżnienie
Aleksandra Kalisz 5a wyróżnienie

Tomasz Czerski 6a wyróżnienie

Ogólnolpolskie Dyktando Szkolne 2018

Poziom 2
Szymon Wojciechowski 6b laureat
Nela Dyszewska 4b laureat
Weronika Markocka 6b laureat
Szymon Balak 4c laureat
Karol Siudem 6b laureat
Mikołaj Małysz 4c wyróżnienie
Zuzanna Chruściel 5b wyróżnienie
Maria Lutek 4b wyróżnienie
Paulina Nowak 5b wyróżnienie
Julia Lipska 4a wyróżnienie
Muriel Skrzypek 4a wyróżnienie
Joanna Bogacka 4c wyróżnienie

Poziom 3
Kacper Wawrzusiszyn 7c wyróżnienie
Wojciech Łucjan 7c wyróżnienie
Milena Mazurek 7c wyróżnienie
Agata Bechta 7a wyróżnienie
Hubert Jarosz 7c wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs „Początki Państwa Polskiego”

Kamila Murdza 6a laureat
Antonina Krawczyk 6a laureat
Emilia Szuper 6a laureat
Ignacy Wójtowicz 5c wyróżnienie
Patryk Paździor 5c wyróżnienie
Natalia Wójcik 5c wyróżnienie
Mateusz Łakomy 5b wyróżnienie
Zuzanna Chrusciel 5b wyróżnienie
Konstancja Ceglowska 5b wyróżnienie

 

Certyfikat z Języka Niemieckiego 2018 Fit in Deutsch

Goethe-Zertifikat A1: FIT in Deutsch 1
Oliwia Kozłowska 6a
Antonina Krawczyk 6a
Łucja Woźniak 6a
Kamila Murdza 6a
Konrad Słowański 6a
Weronika Markocka 6b
Pola Piotrkowska 6b
Nina Warda 6b
Weronika Luterek 6b
Gabriel Lech 6b
Julia Makowska 6b
Dominik Dudzisz 6c
Łukasz Krzyszczak 6c
Paulina Litak 6c
Dominika Pażdzior 6c
Wiktoria Palak 6c
Julia Przypis 6c
Olga Szelągowska 6c
Aleksandra Mazurek 6c
Daniel Zienkowski 6c

Goethe-Zertifikat A2: FIT in Deutsch 2
Hubert Jarosz 7c
Grzegorz Haczewski 7c
Wojciech Łucjan 7c
Jan Wróbel 7c

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Panda 2018”

Matematyka

Klasy 4

Kaja Rucińska 4c - wyróżnienie

Klasy 6

Zuzanna Popiołek 6a - wyróżnienie

Karol Paszkowski 6a - wyróżnienie

Klasy 7

Zuzanna Zdunek                         7c           laureat

Ernest Wołos                              7c           laureat

Zuzanna Sieczka                         7c           laureat

Franciszek Siwiec                       7b           laureat

Hubert Jarosz                             7c            laureat

Gabriela Krochmalska              7c            wyróżnienie

Wojciech Łucjan                        7c           wyróżnienie 

 

Przyroda

Klasy 4

Maria Lutek                               4b             laureat

Nela Dyszewska                        4b             laureat

Izabela Chabros                        4a             laureat

Muriel Skrzypek                        4a             laureat

Leon Siwiec                                4b            laureat

Anna Paszkowska                     4a             laureat

Michał Juszka                            4a             laureat

Julia Lipska                                4a              laureat

Joanna Bogacka                       4c              laureat

Kaja Rucińska                           4c              laureat

Szymon Balak                           4c              laureat

Mikołaj Małysz                        4c              laureat

Michalina Rola                        4b              laureat

Franciszek Włach                   4b               laureat

Konstancja Woźniak              4c               laureat

Zofia Wierzbicka                    4b               wyróżnienie

Julia Szydłowska                    4b               wyróżnienie

Dominika Murdza                  4c               wyróżnienie

Pola Wasąg                             4c               wyróżnienie

 

Klasy 5

Aleksandra Kalisz                         5a                laureat

Małgorzata Haczewska               5a                laureat

Paulina Nowak                             5b                laureat

Tomasz Frąszczak                        5c                 laureat

Mateusz Łakomy                         5b                 wyróżnienie

Amelia Piwowarska                    5b                 wyróżnienie

Aleksandra Przeciechowska      5a                 wyróżnienie 

Patryk Paździor                            5c                 wyróżnienie

Ignacy Wójtowicz                        5c                 wyróżnienie  

Klasy 6

Zuzanna Popiołek               6a          laureat

Kamila Murdza                    6a         laureat

Łukasz Krzyszczak               6c         wyróżnienie

Tomasz Czerski                   6a         wyróżnienie

Hubert Bandurski               6a         wyróżnienie

Oliwia Kozłowska               6a         wyróżnienie

Filip Kępa                             6a        wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY "ALBUS 2018"

Zuzanna Sieczka                          7c         laureat

Gabriela Krochmalska                7c         laureat

Julia Jóźwiakowska                     7c         laureat

Julia Danilkiewicz                        7c         laureat

Piotr Konarzewski                       7b         laureat

Hanna Tomczyk                          7c          laureat

Ernest Wołos                              7c          laureat

Wiktor Żurek                              7c          laureat

Kornel Smoliński                        7c          laureat

Wiktor Barański                         7c          laureat

Zuzanna Zdunek                        7c          laureat

Hubert Szydłowski                    7 c         wyróżnienie

Milena Janicka                          7c           wyróżnienie

Hubert Jarosz                            7c           wyróżnienie

Grzegorz Haczewski                7c           wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY "ALBUS 2018"

Zuzanna Sieczka                      7c           laureat

Michał Szumiło                        7b          wyróżnienie

Maciej Wojciechowski           7b          wyróżnienie

Grzegorz Haczewski               7c           wyróżnienie

Anna Wierzbik                         7c          wyróżnienie

Michał Filipczuk                      7b          wyróżnienie

Franciszek Siwiec                   7b           wyróżnienie

Julia Danilkiewicz                   7c           wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Galileo 2018"

Chemia

Klasy7

Zuzanna Sieczka                   7c           laureat

Zuzanna Zdunek                   7c           laureat

Hubert Szydłowski               7c           laureat

Jan Wróbel                            7c           laureat

Igor Zuzaniuk                        7c           laureat

Hanna Tomczyk                    7c           laureat

Milena Janicka                      7c           laureat

Ernest Wołos                        7c           laureat

Milena Mazurek                   7a           laureat

Gabriela Krochmalska         7c           laureat

Wiktor Barański                   7c           laureat

Hubert Jarosz                       7c           laureat

Wiktor Żurek                        7c           laureat

Grzegorz Haczewski            7c           laureat

Anna Wierzbik                     7c           laureat

Julia Danilkiewicz                7c           laureat

Sofija Shapoval                    7a          laureat

Zofia Lalak                            7a          wyróżnienie

Agata Bechta                       7a          wyróżnienie

Michał Choroszyński           7a         wyróżnienie

Mateusz Skwarek                7a         wyróżnienie

Krzysztof Sacharuk              7a         wyróżnienie

Oliwia Wasąg                       7a         wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O SPORCIE I KULTURZE FIZYCZNEJ

Konrad Słowański                 6a              laureat

IX Wojewódzki Konkurs Informatyczny „MISTRZ KOMPUTERA”

Dominik Dudzisz 6c finalista

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pejzaże"

Wiktor Barański 7c - wyróżnienie

V Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pinokio w Polsce. Stulecie odzyskania niepodległości"

Patrycja Pikul 6c 1. miejsce

Weronika Miks 3a wyróżnienie

XXIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018

Mateusz Łakomy 5b i Korneliusz Łakomy 1a - 3 miejsce

II Wojewódzki Konkurs "Gore Gwiazda Jezusowi"

Magdalena Banaszek - finalistka

Konkurs plastyczny z cyklu "Patroni osiedli Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej" pod hasłem "Na piastowskim zamku"

Muriel Skrzypek 4a i Dominika Bartnik 7a - wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Dzieci świata"

Milena Janicka 7c - 1 miejsce

Alicja Bartosińska 7a - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Poezja K. I. Gałaczyńskiego oczami dziecka widdziana"

Ignacy Wójtowicz 5c - nagroda

V Miejski Konkurs Plastyczny "Archipelag Wysp Przedziwnych"

Karolina Matys 5c - laureatka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ulubiony zakątek Lublina”

Karolina Matys 5c - 2. miejsce

Hanna Baranowska 5a - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świat moich marzeń”

Zuzanna Zdunek 7c - 1. miejsce

Milena Janicka 7c - 2. miejsce

Ewa Nowosad 7a - 3. miejsce

Anna Paszkowska 4a - wyróżnienie

Julia Niedzielska 6b - wyróżnienie

XI Miejski Konkurs Recytatorski pod hasłem "Lubelscy literaci"

Zofia Lutek 7a - 1 miejsce

Nadia Wójcik 7a - wyróżnienie

51. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej

Julia Pływacz 5c - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2017"

chór "Muzyczna Sfera" - wyróżnienie 

TURNIEJE SPORTOWE

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Igor Zuzaniuk - 3 miejsce w Lublinie, 6 miejsce w województwie

 

KLASY 1-3

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2018”

Wróbel Paweł 3a, Milanowski Maciej 3c - wyróżnienia

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Paweł Wróbel                        3a              Laureat

Anna Ścisłowska                    3c Laureat

Agnieszka Rusek                   3c Wyróżnienie

Karolina Białas                      3b Wyróżnienie

Maciej Milanowski              3c Wyróżnienie

Jakub Poleszak                      3c Wyróżnienie

Amelia Tkaczyk                     3b Wyróżnienie

Wojciech Stankiewicz          3b Wyróżnienie

Szymon Wielgus                   3b Wyróżnienie

Iga Wołos                              3a Wyróżnienie

Oliwia Barszczewska            3c Wyróżnienie

Zuzanna Kura                        3b Wyróżnienie

Piotr Margol                          3c Wyróżnienie

Weronika Honcz                   3a Wyróżnienie

Valentina HernandezMazur3a Wyróżnienie

 

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

Karolina Białas                       3b Laureat

Krzysztof Koncewicz             3b Laureat

Oliwia Barszczewska             3c Laureat

Paweł Wróbel                        3a Laureat

Agnieszka Rusek                   3c Laureat

Weronika Honcz                   3a Laureat

Martyna Piątkowska            3b Laureat

Zuzanna Kura                        3b Laureat

Jakub Poleszak                      3c Laureat

Anna Ścisłowska                   3c Laureat

Szymon Wrzosek                  3b Laureat

Valentina HernandezMazur3a Laureat

Ksawery Bloch                       3c Laureat

Szymon Kołodziński             3b Wyróżnienie

Aleksandra Kiełtyka              3b Wyróżnienie

Wojciech Stankiewicz          3b Wyróżnienie

Amelia Tkaczyk                     3b Wyróżnienie

Maciej Milanowski               3c Wyróżnienie

Piotr Margol                          3c Wyróżnienie

Marcel Skoniecki                   3a Wyróżnienie

Weronika Miks                      3a Wyróżnienie

Maria Kryza                            3a Wyróżnienie

Zuzanna Kędra                       3a Wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY „LEON”- sesja jesienna

Iga Wiśniewska                     2b Laureat

Oliwia Tryksza                       2b Laureat

Mateusz Tarasiuk                 2c Laureat

Łukasz Kędzierski                 2a Laureat

Julia Barczentewicz             2c Laureat

Arkadiusz Kozak                   2b  Laureat

Zuzanna Kura                        3b Laureat

Agnieszka Rusek                   3c Laureat

Szymon Kołodziński              3b Laureat

Wojciech Stankiewicz          3b Laureat

Anna Ścisłowska                   3c Laureat

Krzysztof Koncewicz            3b Laureat

   

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY „LEON”-sesja wiosenna

Szymon Frąszczak                1b Laureat

Aleksandra Fic                      1b Laureat

Julian Jędrzejewski               1b Laureat

Daniel Wnorowski                1b Laureat

Klara Skrzypek                       1a Laureat

Antonina Szamryk                1c Laureat

Szymon Paździor                   1a Laureat

Michał Stachurski                 1c      Laureat

Alicja Ekonomiuk                  1a Laureat

Wojciech Krochmalski          1a Laureat

Magdalena Obłoza               2b Laureat

Adam Cur                              2b Laureat

Joanna Kura                          2b Laureat

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUSEK

Korneliusz Łakomy               1a Laureat

Adam Gozdór                       1a Laureat

Paweł  Wróbel                       3a Laureat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH 2018”

Korneliusz Łakomy                1a Laureat

Aleksandra Fic                       1b Laureat

Adam Gozdór                        1a Laureat

Wojciech Krochmalski         1a Laureat

Dymitr Pawłowicz                 1c Laureat

Julian Jędrzejewski               1b Laureat

Szymon Paździor                   1a Laureat

Klara Skrzypek                       1a Laureat

Alicja Ekonomiuk                  1a Laureat

Antonina Janus                     1b Laureat

Zuzanna Marecka                 1a Laureat

Emilia Golec                          1c Laureat

Michał Persona                     1b Laureat

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

XXIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018

Mateusz Łakomy 5b i Korneliusz Łakomy 1a - 3 miejsce

Estera Wojtowicz i Marysia Romańska - wyróżnienia

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ANGIELSKIEJ PIOSENKI DZIECIĘCEJ „ You Can Sing”

Anastazja Lech                     2c II miejsce

Korneliusz Łakomy              1a III miejsce

Weronika Honcz                  3a Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ULUBIONY ZAKĄTEK LUBLINA”

Zuzanna Kura                       3b II miejsce

Weronika Honcz                  3a III miejsce

Hanna Żmudzka                  2a Wyróżnienie

Konkurs plastyczny z cyklu "Patroni osiedli Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej" pod hasłem "Na piastowskim zamku"

Magdalena Obłoza - 2 miejsce

Konkurs plastyczny "Co słonko widziało" i inne wiersze Marii Konopnickiej"

Magdalena Obłoza - 3 miejsce

Jagoda Gurbiel i Arkadiusz Kozak - wyróżnienia

Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2017"

Maria Romańska - wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „PINOKIO W POLSCE. 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

Weronika Miks                      3a Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „TU WŁAŚNIE POLSKA SIĘ ZACZĘŁA- ILUSTRACJE DO LEGENDY O LECHU, CZECHU I RUSIE”

Zuzanna Kura                         3b Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT MOICH MARZEŃ”

Maria Romańska                   2b II miejsce

Joanna Kura                           2b Wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MIŚ”

Leon Mazur                          2a Wyróżnienie

Arkadiusz Kozak                  2b Wyróżnienie

Magdalena Obłoza            2b Wyróżnienie

Amelia Tkaczyk                   3b Wyróżnienie

Aleksandra Kiełtyka           3b Wyróżnienie

 

 

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KLASY 4-6

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE

LAUREACI

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Dominika Bartnik, Grzegorz Haczewski, Zofia Lutek, Zuzanna Sieczka, Oliwia Wasąg, Jan Wróbel

Konkurs przedmiotowy z matematyki: Zuzanna Sieczka

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Wiktor Barański, Agata Bechta, Klara Grochowska, Adrianna Lizon, Zofia Lutek, Michalina Łata, Franciszek Siwiec, Oliwia Wasąg

Konkurs przedmiotowy z przyrody: Franciszek Siwiec

Konkurs ortograficzny: Grzegorz Haczewski

Finaliści

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Wojciech Łucjan

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Julia Danilkiewicz, Kaja Kidyba, Nadia Wójcik

Konkurs przedmiotowy z przyrody: Milena Janicka

Konkurs przedmiotowy z historii: Grzegorz Haczewski

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY 2017"

Wynik bardzo dobry

 

 

Małgorzata Haczewska 4a

 

 

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

Mateusz Łakomy 4b 

Filip Kępa 5a

Dominik Dudzisz 5c

Zuzanna Sieczka 6b

Julia Danilkiewicz 6c

Wojciech Łucjan 6a

 

LAUREACI OGÓLNOLPOLSKICH KONURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

„OLIMPUS” – sesja jesienna 2016

Język angielski

Paulina Nowak 4b 

Filip Kępa 5a 
Emilia Szuper 5a 
Tomasz Czerski 5a 
Weronika Markocka 5b 
Małgorzata Zięba 5b 
Dominik Kuś 5a 
Julia Bury 5b 
Karol Paszkowski 5a 

Zofia Lutek 6c 
Klara Grochowska 6d 
Nadia Wójcik 6c

Język polski

Grzegorz Haczewski 6d 
Franciszek Siwiec 6b 

„OLIMPUS” – sesja zimowa 2017
Język angielski

Teodor Dimitriadis 5c 

Franciszek Siwiec 6b 
Michalina Łata 6b
Zuzanna Sieczka 6b 
Wiktor Barański 6b 

„OLIMPUS” – sesja wiosenna 2017
Język angielski

Paulina Nowak 4b 

Julia Bury 5b 
Małgorzata Zięba 5b
Weronika Luterek 5b 
Tomasz Czerski 5a 
Filip Kępa 5a 
Dominik Kuś 5a 
Emilia Szuper 5a 
Teodor Dimitriadis 5c 
Ewa Czapla 5c 

Adrianna Lizon 6c 
Nadia Wójcik 6c
Franciszek Siwiec 6b 
Zofia Lutek 6c 
Julia Jóźwiakowska 6c 
Oliwka Wasąg 6c 
Zuzanna Siezczka 6b 
Aleksandra Kuczyńska 6d 
Dominika Bartnik 6c 
Michalina Łata 6b 
Klara Grochowska 6d

Język niemiecki

Weronika Markocka 5b 
Kamila Murdza 5a 
Paulina Litak 5c 
Tomasz Czerski 5a 

Zofia Lutek 6c 
Adrianna Lizon 6c 
Agata Bechta 6c 
Julia Jóźwiakowska 6c 
Weronika Kłoda 6a 
Maria Szczepanek 6a 
Hubert Jarosz 6a 
Klara Grochowska 6d 
Filip Kot 6d 
Wojciech Łucjan 6a 


“PINGWIN 2016”

Historia

Dominika Paździor 5c 
Weronika Luterek 5b wyróżnienie
Nina Warda 5b wyróżnienie

Grzegorz Haczewski 6d 
Filip Kot 6d 
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie

Język angielski

Weronika Markocka 5b 
Filip Kępa 5a wyróżnienie
Julia Bury 5b wyróżnienie
Emilia Szuper 5a wyróżnienie

Adrianna Lizon 6c wyróżnienie
Julia Danilkiewicz 6c wyróżnienie
Zofia Lutek 6c wyróżnienie
Agata Bechta 6c wyróżnienie
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Klara Grochowska 6d wyróżnienie

Matematyka

Małgorzata Haczewska 4a 
Ignacy Wójtowicz 4c wyróżnienie

Milena Janicka 6d wyróżnienie

Przyroda

Małgorzata Haczewska 4a 
Konstancja Cegłowska 4b 
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie
Patryk Paździor 4c wyróżnienie

Antoni Kempisty 5a wyróżnienie

Grzegorz Haczewski 6d 
Franciszek Siwiec 6b 
Milena Janicka 6d 
Hubert Jarosz 6a 
Dominika Bartnik 6c 
Filip Kot 6d wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie
Adrianna Lizon 6c wyróżnienie

“MULTITEST 2016”

Język angielski

Tomasz Czerski 5a  
Małgorzata Zięba 5b  
Weronika Markocka 5b  
Szymon Domański 5c wyróżnienie
Julia Bury 5b wyróżnienie

Oliwia Wasąg 6c
Zofia Lutek 6c 
Agata Bechta 6c 
Dominika Bartnik 6c wyróżnienie
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Adrianna Lizon 6c wyróżnienie
Michalina Łata 6b wyróżnienie
Franciszek Siwiec 6b wyróżnienie
Zuzanna Sieczka 6b wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie

Język niemiecki

Barbara Artymiak 4c 
Aleksandra Walewska 4c wyróżnienie

Szymon Domański 5c wyróżnienie

Oliwia Wasąg 6c
Zofia Lutek 6c
Dominika Bartnik 6c
Kaja Kidyba 6c
Julia Jóźwiakowska 6c
Adrianna Lizon 6c
Gabriela Krochmalska 6c wyróżnienie
Julia Danilkiewicz 6c wyróżnienie
Agata Bechta 6c wyróżnienie
Klara Grochowska 6d wyróżnienie
Natalia Paździor 6b wyróżnienie
Weronika Kłoda 6a wyróżnienie
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Wojciech Łucjan 6a wyróżnienie
Maria Szczepanek 6a wyróżnienie
Ewa Nowosad 6a wyróżnienie

Język polski

Małgorzata Haczewska 4a
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie

Nadia Wójcik 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie


„PANDA 2017”
Język niemiecki

Paulina Litak 5c wyróżnienie
Szymon Domański 5c wyróżnienie

Izabela Kamińska 6a
Julia Jóźwiakowska 6c wyróżnienie

Język polski

Małgorzata Haczewska 4a wyróżnienie
Michał Woźniak 4b wyróżnienie

Zofia Lutek 6c
Julia Danielkiewicz 6c
Zuzanna Sieczka 6b
Oliwka Wasąg 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie
Dominika Bartnik 6c wyróżnienie
Michał Choroszyński 6c wyróżnienie
Agata Bechta 6c wyróżnienie

Matematyka

Małgorzata Haczewska 4a wyróżnienie
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie

Zuzanna Sieczka 6b

Przyroda

Hanna Baranowska 4a
Mateusz Łakomy 4b
Nina Markiewicz 4a
Magdalena Banaszek 4a wyróżnienie
Konstancja Cegłowska 4b wyróżnienie
Małgorzata Haczewska 4a wyróżnienie
Tomasz Frąszczak 4c wyróżnienie
Aleksandra Walewska 4c wyróżnienie
Zuzanna Chruściel 4b wyróżnienie

Maciej Szydłowski 5b
Kamila Murdza 5a

Franciszek Siwiec 6b
Filip Kot 6d
Milena Janicka 6d
Julia Danilkiewicz 6c wyróżnienie
Zofia Lutek 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 5c wyróżnienie
Dominika Bartnik 5c wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY 2016

Grzegorz Haczewski 6d 
Agata Bechta 6c 
Adrianna Lizon 6c wyróżnienie
Zofia Lutek 6c wyróżnienie
Tomasz Czerski 5a wyróżnienie


OGÓLNOLPOLSKIE DYKTANDO SZKOLNE

Tomasz Czerski 5a
Grzegorz Haczewski 6d 
Małgorzata Zięba 5b
Paulina Nowak 4b wyróżnienie
Wojciech Łucjan 6d wyróżnienie
Franciszek Siwiec 6b wyróżnienie
Weronika Markocka 5b wyróżnienie
Oliwier Garbacki 4c wyróżnienie
Jan Wróbel 6d wyróżnienie
Szymon Wojciechowski 5b wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ THE BIG CHALLENGE” 2017

Michalina Łata 6b 1 miejsce w województwie
Zofia Lutek 6c 3 miejsce w województwie
Wojciech Łucjan 6a 3 miejsce w województwie
Adrianna Lizon 6c 3 miejsce w województwie
Jan Wróbel 6a 3 miejsce w województwie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE BAT KID”

Kategoria - klasa 4
Nina Markiewicz 4a - 3 miejsce
Oliwier Garbacki 4c - 3 miejsce
Magdalena Banaszek 4a - 3 miejsce
Małgorzata Haczewska 4a - 3 miejsce
Szymon Szymański 4a - 3 miejsce
Hanna Baranowska 4a - 3 miejsce
Jakub Sobczak 4c - 3 miejsce


Kategoria – klasa 5 i 6
Dominika Bartnik 6c - 2 miejsce
Zuzanna Sieczka 6b - 2 miejsce
Kaja Kidyba 6c - 2 miejsce
Jan Wróbel 6a - 2 miejsce
Oliwia Wasąg 6c - 2 miejsce
Agata Bechta 6c - 3 miejsce
Weronika Kłoda 6a - 3 miejsce


OGÓLNOLPOLSKI KONKURS WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM
Franciszek Siwiec 6b laureat
Hubert Jarosz 6a wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ POCZĄTKI PAŃSTWA POLSKIEGO”

Grzegorz Haczewski 6d
Emilia Szuper 5a
Konrad Słowański 5a
Zuzanna Zdunek 6b
Antonina Krawczyk 5a
Wiktor Żurek 6c
Weronika Luterek 5b
Nina Warda 5b
Weronika Markocka 5b
Małgorzata Zięba 5b wyróżnienie
Dominika Bartnik 6c wyróżnienie
Kaja Kidyba 6c wyróżnienie
Jan Kiebasz 5b wyróżnienie
Zuzanna Popiołek 5a wyróżnienie
Julia Danielkiewicz 6c wyróżnienie
Hubert Szydłowski 6c wyróżnienie
Hubert Jarosz 6a wyróżnienie
Antoni Bellon 6a wyróżnienie

CERTIKAT Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 2017 

Goethe -Zertifikat A1 : FIT in Deutsch 1

Milena Janicka 6d
Grzegorz Haczewski 6d
Ewa Nowosad 6a
Maria Szczepanek 6a
Katarzyna Duda 6a
Mateusz Skwarek 6a
Antoni Bellon 6a

Goethe -Zertifikat A2 : FIT in Deutsch 2
Wiktor Barański 6b
Klara Grochowska 6d
Julia Jóźwiakowska 6c
Gabriela Krochmalska 6c
Adrianna Lizon 5c
Franciszek Siwiec 6b
Ernest Wołos 6c
Kaja Kidyba 6c

KONKURS O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH ZORGANIZOWANY Z OKAZJI 25 – LECIA ISTNIENIA DETHLOFF DEUTSCHSCHULE NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W LUBLINIE

Grzegorz Haczewski 6d I miejsce
Konrad Słowański 5a III miejsce
Hubert Jarosz 6a IV miejsce
Oliwia Kozłowska 5a IV miejsce
Weronika Markocka 5b IV miejsce

KONKURSY ARTYSTYCZNE


50 WOJEWÓDZKI TURNIEJ POEZJI DZIECIĘCEJ
Julia Pływacz 4c wyróżnienie


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „MALI BAJARZE“
Agata Bechta 6c I miejsce
Wiktor Barański 6b III miejsce
Nadia Wójcik 6c wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET W KOLORZE UŚMIECHU“

Karol Paszkowski 5a wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAWSZE NIECH BĘDZIE SŁOŃCE…“

Kamila Murdza 5a II miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PARAFIA“

Natalia Połok 5c nagroda

LUBELSKI KONKURS PLASTYCZNY ‚SŁONECZNE WZGÓRZE“

Kamila Murdza 5a wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT MOICH MARZEŃ“

Weronika Markocka 5b I miejsce
Natalia Wójcik 5c II miejsce
Hanna Baranowska 4a wyróżnienie
Paulina Litak 5c wyróżnienie
Dominika Paździor 5c wyróżnienie

V WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK „JEZUS MALUSIEŃKI“

Magdalena Banaszek 4a nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA HIP HOP, BREAK DANCE I ELECTRIC BOOGIE IDO 

Mistrz Świata w kategorii formacje hip hop do 11 lat, Wicemistrz Świata w kategorii małe grupy do 11 lat - Laura Łukasiak

MISTRZOSTWA POLSKI HIP HOP, BREAK DANCE I ELECTRIC BOOGIE IDO

Mistrz Polski w kategorii formacje hip hop juniorzy do 12-15 lat - Laura Łukasiak

WORLD OF DANCE LITHUANIA QUALIFIER 2017

1 miejsce w kategorii Youth Division oraz Crowd Favourite Youth Division - Laura Łukasiak

 

ZAWODY SPORTOWE

Igrzyska Miasta Lublin 

V miejsce w sztafecie dziewcząt: Weronika Kłoda, Anna Polikarpowa, Julia Danilkiewicz, Zuzanna Sieczka, Zuzanna Zdunek, Zofia Lalak, Gabriela Krochmalska, Aleksandra Kuczyńska

Igrzyska Szkolne w Pływaniu
Igor Zuzaniuk - III miejsce w stylu grzbietowym chłopców

Finały Wojewódzkie w pływaniu chłopców
Igor Zuzaniuk - I miejsce

Igrzyska Miasta Lublin w Piłce Nożnej 

11 miejsce:  Kuna Maciej, Wojciechowski Maciej, Bujakowski Tomasz, Żurek Witor, Dimitriadis Teodor, Wociechowski Szymon, Kiebasz Jan, Paździor Patryk, Zienkowski Daniel, Smoliński Kornel, Choroszyński Michał , Wołos Ernest

Igrzyska Miasta Lublin w Drużynowym Tenisie Stołowym

V miejsce: Bujakowski Tomasz, Wojciechowski Maciej, Żurek Wiktor

Igrzyska Miasta Lublin w Piłce Ręcznej Chłopców

VII miejsce 

Igrzyska Miasta Lublin w Rugby Tag

IV miejsce: Bujakowski Tomasz, Żurek Wiktor, Maciej Kuna, Teodor Dimitrriadis, Bownik Maciej, Zienkowski Daniel, Ścisłowski Bartłomiej, Domański Szymon , Kiebasz Jan, Wojciechowski Szymon, Paździor Patryk, Kłoda Mateusz

Mistrzowstwa Wojewodztwa Lubelskiego w kategiorii klas 4 w Rugby Tag 
II miejsce: Kuna Maciej, Patryk Paździor, Kłoda Mateusz, Skwarek Mikołaj, Bownik Maciej, Krzysztof Stankiewicz, Barbara Artymiak, Szember Martyna, Wójcik Natalia

                       

KLASY 1-3

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY „BÓBR”
Julia Szydłowska 3a – wyróżnienie

IV WALENTYNKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Anastazja Lech 1c – III miejsce

IV WALENTYNKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O PUCHAR WÓJTA GMINY NIEDRZWICA DUŻA
Weronika Honcz 2a – II miejsce
Valentina Hernandez Mazur 2a - III miejsce

OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY 2016
Michał Juszka 3a – laureat
Julia Szydłowska 3a – wyróżnienie
Aleksandra Czapla 3a – wyróżnienie
Julia Lipska 3a – wyróżnienie
Paweł Hawrył 3a – wyróżnienie
Kinga Rydz 3a – wyróżnienie
Kinga Palak 3a – wyróżnienie
Nela Dyszewska 3b – ekspert ortografii
Olga Jaworska 3b – ekspert ortografii
Bartłomiej Łucjan 3b – ekspert ortografii
Szymon Balak 3c – wyróżnienie
Joanna Bogacka 3c – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY
Aleksandra Czapla 3a – wynik: bardzo dobry
Paweł Hawrył 3a – wynik: bardzo dobry
Michał Juszka 3a – wynik: bardzo dobry
Julia Lipska 3a – wynik: bardzo dobry
Kinga Palak 3a – wynik: bardzo dobry
Krzysztof Plewa 3a – wynik: bardzo dobry
Franciszek Poleszak 3a – wynik: bardzo dobry
Kinga Rydz 3a – wynik: bardzo dobry
Julia Szydłowska 3a – wynik: bardzo dobry
Joanna Bogacka 3c – wynik: bardzo dobry
Maciej Domański 3c – wynik: bardzo dobry
Nikodem Bień 3c – wynik: bardzo dobry
Mateusz Bartnik 3c – wynik: bardzo dobry
Kaja Rucińska 3c – wynik: bardzo dobry
Szymon Balak 3c – wynik: bardzo dobry
Oliwia Wielosz 3a –wynik: dobry
Hubert Kuczyński 3c – wynik: dobry
Sylwia Kamińska 3c – wynik: dobry
Lilina Kępa 3c – wynik: dobry
Jakub Samborski 3c – wynik: dobry
Dominika Murdza 3c – wynik: dobry
Konstancja Woźniak 3c – wynik: dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY
Nikodem Bień 3c wynik: bardzo dobry – klasa

OGÓLNOPOLSKA OLIPIADA OLIMPUSEK
Laureaci:
Konrad Rejniak 1c
Filip Zwolak 1c

Maria Kryza 2a
Szymon Kołodziński 2b
Weronika Honcz 2a
Antonina Kieloch 2b
Szymon Wielgus 2b
Marcel Skoniecki 2a
Weronika Miks 2a
Krzysztof Koncewicz 2b
Maciej Milanowski klasa 2c
Karolina Białas 2b
Zuzanna Kura 2b
Karolina Paździor 2a

Nikodem Bień 3c
Joanna Bogacka 3c
Konstancja Woźniak 3c
Szymon Balak 3c
Kinga Palak 3a
Michalina Rola 3b
Dominika Murdza 3c

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH
Laureci:
Julia Barczentewicz 1c
Mateusz Tarasiuk 1c
Nikodem Bonetyński 1b
Adam Cur 1b

Maciej Milanowski 2c
Paweł Wróbel 2a
Weronika Honcz 2a
Agnieszka Rusek 2c
Maria Kryza 2a
Marcel Skoniecki 2a

Kinga Palak 3a
Oliwia Wielosz 3a
Michał Juszka 3a
Julia Szydłowska 3a
Nela Dyszewska 3b
Joanna Bogacka 3c
Kaja Rucińska 3c
Aleksandra Czapla 3a
Michalina Rola 3b
Paweł Hawrył 3a
Hubert Kuczyński 3c
Nikodem Bień 3c

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Dawid Kidyba 3c – laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „MAGIA ŚWIAT”
Joanna Bogacka 3c – III miejsce
Kinga Palak 3a – wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ W OCZACH DZIECKA”
Weronika Miks 2a
Hanna Makaruk 2a

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KOCHAM POLSKĘ”
Emilia Janicka 3c – wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „NATURA BEZCENNYM DAREM”
Łucja Milanowska 1b – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI „JESIENNE NUTKI 2016”
Konkurs został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin oraz Marszałka Województwa Lubelskiego
laureat pierwszego miejsca
Weronika Honcz 2a
Zuzanna Kura 1b
Maria Romańska 1b
Dominika Powiślańska
Kaja Rucińska 3c
Estera Wojtowicz 1b

XIV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
Pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin
laureat
Estera Wojtowicz 1b
Anastazja Lech 1c
Maria Romańska 1b
Weronika Honcz 2a
Weronika Miks 2a
Dominika Powiślańska
Valentina Hernandez Mazur 2a
Maria Kryza 2a
Zuzanna Kura 1b
Joanna Bogacka 3c
Julia Szydłowska 3a
Dominika Murdza 3 c

LUBELSKI KONKURS PLASTYCZNY „SŁONECZNE WZGÓRZE”
Magdalena Obłoza 1b – II miejsce
Joanna Kura 1b – III miejsce
Oliwia Tryksza 1b – wyróżnienie
Oliwia Wielosz 3a – wyróżnienie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT MOICH MARZEŃ”
Maria Romańska 1b– I miejsce
Oliwia Tryksza 1b– II miejsce
Iga Nowak 2b – wyróżnienie

                     

 

 SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE - LAUREACI

Konkurs z języka polskiego: Monika Gonciarz, Stanisław Kawalec, Aleksandra Przypis

Konkurs matematyczny: Szymon Pszczoła, Jakub Bańko

Konkurs z języka angielskiego: Aleksander Poznański, Szymon Pszczoła, Joanna Maziarczyk, Szymon Kurus, Iga Kuwałek, Aleksandra Samborska

Konkurs z przyrody: Szymon Pszczoła, Kaja Zwolak

Konkurs ortograficzny: Monika Gonciarz, Iga Kuwałek, Maksymilian Styżej

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE - FINALIŚCI

 

KONKURS ORTOGRAFICZNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. Monika Gonciarz 6a
2. Iga Kuwałek 6a
3. Juliusz Kowalczyk 6a
4. Maksymilian Styżej 6a
5. Franciszek Siwiec 5b
6. Zuzanna Sieczka 5b
7. Grzegorz Haczewski 5d

1. Monika Gonciarz 6a
2. Stanisław Kawalec 6b
3. Aleksandra Przypis 6b

KONKURS Z PRZYRODY KONKURS MATEMATYCZNY

1. Kaja Zwolak 6b
2. Szymon Pszczoła 6b

1. Szymon Pszczoła 6b
2. Jakub Bańko 6b

 KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. Marcel Barbucha 6a 

2. Maksymilian Styżej 6a 

3. Monika Gonciarz 6a 
4. Aleksandra Samborska 6a 
5. Rafał Dacka 6a 
6. Iga Kuwałek 6a 
7. Iga Nazaruk 6a 
8. Szymon Kurus 6b 
9. Szymon Pszczoła 6b 
10. Joanna Maziarczyk 6b 
11. Aleksander Poznański 6b 
12. Michalina Łata 5b 
13. Franciszek Siwiec 5b 
14. Agata Bechta 5c 
15. Oliwia Wasąg 5c

 

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

XLIX Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Kaja Zwolak 6b - wyróżnienie 

 

V EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH 2016, zorganizowana przez Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie

Nadia Wójcik 5c – II miejsce w kategorii medialnej

 

WOJEWÓDZKI KONKURS REGIONALISTYCZNY "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

Alicja Bartosińska 5b - I miejsce w kategorii prac literackich

 

VII MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ
objęty honorowy m patronatem przez panią Ewę Dumkiewicz-Sprawkę

Zespół wokalny „ Muzyczna Sfera ” II miejsce w składzie:

Zuzanna Popiołek 4a
Aleksandra Mazurek 4c
Julia Przypis 4c
Izabela Kamińska 5a
Weronika Kłoda 5a
Julia Jóźwiakowska 5c
Nadia Wójcik 5c
Milena Janicka 5d
Wiktoria Brewczak 6b
Kaja Zwolak 6b


KONKURS POEZJI, PROZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ  im. Ryszarda Kaczorowskiego
„Ojczyzno moja najmilsza” Konkurs wokalny

 Zespół wokalny „ Muzyczna Sfera” II miejsce w składzie:

Kamila Murdza 4a
Zuzanna Popiołek 4a
Julia Makowska 4b
Aleksandra Mazurek 4c
Julia Przypis 4c
Izabela Kamińska 5a
Weronika Kłoda 5a
Julia Danilkiewicz 5c
Julia Jóźwiakowska 5c
Adrianna Lizon 5c
Nadia Wójcik 5c
Milena Janicka 5d
Ida Aurzecka 6b
Wiktoria Brewczak 6b
Barbara Drewnowska 6b
Małgorzata Kura 6b
Hanna Potocka 6b
Aleksandra Przypis 6b
Kaja Zwolak 6b

 

KONKURS „ MOJA PARAFIA” W KATEGORII „ ZDOLNY UCZEŃ”
organizowanym przez Targi Lubelskie S.A.

Aleksandra Przypis 6b I miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„POZYTWKA – CZYLI WSZYSTKO TO , CO SPRAWIA, ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWY”

Zuzanna Popiołek 4a kwalifikacja do wystawy

 

19 JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
„ŚWIAT JEST TEATREM”

Wiktoria Brewczak 6b wyróżnienie
Kaja Zwolak 6b wyróżnienie

 

KONKURS POEZJI, PROZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Ryszarda Kaczorowskiego
„Ojczyzno moja najmilsza”  
Konkurs recytatorski

Stanisław Saba 6a wyróżnienie

 

KONKURS LITERACKI „ ŻYCZENIA DLA POLSKI”

Klasa 6a nagroda

 

SUKCESY SPORTOWE


ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W LUBLINIE

Dziewczęta
Klasa 6b I miejsce
Klasa 5c II miejsce
Klasa 5b III miejsce

 

Chłopcy
Klasa 6b I miejsce
Klasa 6a II miejsce
Klasa 5b III miejsce

 

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W „SZACHACH SZYBKICH” W KATEGORII JUNIOR DO 12 LAT

Łukasz Krzyszczak 4c III miejsce

 

11 OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY „SZACH KRÓLOWI” O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

Łukasz Krzyszczak 4c III miejsce

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA HIP HOP w ramach STUDIA TAŃCA UDS

Marcel Barbucha 6a tytuł Mistrza Świata w formacji juniorów
Laura Łukasiak 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji juniorów
Pola Piotrowska 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji dzieci
Aleksandra Zakrzewska 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji dzieci

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015 (wybrane)

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE:

KONKURS POLONISTYCZNY: Klaudia Brodowska, Adrianna Porębska, Marta Wojtowicz

KONKURS MATEMATYCZNY: Jakub Marzec, Maciej Koszałka

KONKURS ORTOGRAFICZNY: Szymon Naumczyk, Jakub Marzec

KONKURS HISTORYCZNY: Klaudia Brodowska, Jakub Kołodziej, Szymon Kuna, Jakub Marzec, Tymoteusz Lech

KONKURS PRZYRODNICZY: Antoni Błaszczyk, Adrianna Porębska, Maja Zdunek, Jakub Marzec, Alicja Wierzbicka

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Monika Kamińska, Adrianna Porębska, Maciej Koszałka, Jakub Marzec, Mikołaj Rola, Michał Serwa

Nasze sukcesy w innych konkursach, także w poprzednich latach, znajdziesz tutaj

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Panda 2018”

Matematyka

Klasy 4

Kaja Rucińska                           4c          wyróżnienie

Klasy 6

Zuzanna Popiołek                   6a              wyróżnienie

Karol Paszkowski                    6a              wyróżnienie

Klasa 7

Zuzanna Zdunek                         7c           laureat

Ernest Wołos                              7c         laureat

Zuzanna Sieczka                         7c           laureat

Franciszek Siwiec                       7b           laureat

Hubert Jarosz                             7c            laureat

Gabriela Krochmalska              7c            wyróżnienie

Wojciech Łucjan                        7c           wyróżnienie

Przyroda

Klasy 4

Maria Lutek                               4b             laureat

Nela Dyszewska                        4b             laureat

Izabela Chabros                        4a             laureat

Muriel Skrzypek                       4a            laureat

Leon Siwiec                                4b            laureat

Anna Paszkowska                    4a             laureat

Michał Juszka                            4a            laureat

Julia Lipska                                4a             laureat

Joanna Bogacka                       4c              laureat

Kaja Rucińska                          4c              laureat

Szymon Balak                           4c             laureat

Mikołaj Małysz                        4c              laureat

Michalina Rola                        4b             laureat

Franciszek Włach                   4b              laureat

Konstancja Woźniak              4c               laureat

Zofia Wierzbicka                    4b               wyróżnienie

Julia Szydłowska                    4b               wyróżnienie

Dominika Murdza                  4c              wyróżnienie

Pola Wasąg                             4c              wyróżnienie

Klasy 5

Aleksandra Kalisz                         5a                laureat

Małgorzata Haczewska               5a                laureat

Paulina Nowak                            5b                laureat

Tomasz Frąszczak                       5c                 laureat

Mateusz Łakomy                       5b                 wyróżnienie

Amelia Piwowarska                  5b                 wyróżnienie

Aleksandra Przeciechowska      5a                wyróżnienie

Patryk Paździor                           5c                 wyróżnienie

Ignacy Wójtowicz                        5c                 wyróżnienie 

Klasy 6

Zuzanna Popiołek              6a         laureat

Kamila Murdza                    6a         laureat

Łukasz Krzyszczak              6c         wyróżnienie

Tomasz Czerski                  6a        wyróżnienie

Hubert Bandurski               6a         wyróżnienie

Oliwia Kozłowska               6a         wyróżnienie

Filip Kępa                            6a        wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY – ALBUS 2018

Zuzanna Sieczka                          7c         laureat

Gabriela Krochmalska               7c         laureat

Julia Jóźwiakowska                    7c         laureat

Julia Danilkiewicz                        7c         laureat

Piotr Konarzewski                      7b       laureat

Hanna Tomczyk                          7c         laureat

Ernest Wołos                              7c        laureat

Wiktor Żurek                              7c         laureat

Kornel Smoliński                        7c          laureat

Wiktor Barański                         7c          laureat

Zuzanna Zdunek                        7c          laureat

Hubert Szydłowski                    7 c         wyróżnienie

Milena Janicka                          7c           wyróżnienie

Hubert Jarosz                            7c           wyróżnienie

Grzegorz Haczewski                7c           wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY – ALBUS 2018

Zuzanna Sieczka                      7c           laureat

Michał Szumiło                        7b          wyróżnienie

Maciej Wojciechowski           7b          wyróżnienie

Grzegorz Haczewski               7c           wyróżnienie

Anna Wierzbik                         7c          wyróżnienie

Michał Filipczuk                      7b          wyróżnienie

Franciszek Siwiec                   7b           wyróżnienie

Julia Danilkiewicz                   7c           wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Galileo 2018

Chemia

Klasy7

Zuzanna Sieczka                   7c           laureat

Zuzanna Zdunek                   7c           laureat

Hubert Szydłowski               7c           laureat

Jan Wróbel                            7c           laureat

Igor Zuzaniuk                        7c           laureat

Hanna Tomczyk                    7c           laureat

Milena Janicka                      7c           laureat

Ernest Wołos                        7c           laureat

Milena Mazurek                   7a           laureat

Gabriela Krochmalska         7c           laureat

Wiktor Barański                   7c           laureat

Hubert Jarosz                       7c           laureat

Wiktor Żurek                        7c           laureat

Grzegorz Haczewski            7c           laureat

Anna Wierzbik                     7c           laureat

Julia Danilkiewicz                7c           laureat

Sofija Shapoval                    7a          laureat

Zofia Lalak                            7a          wyróżnienie

Agata Bechta                       7a          wyróżnienie

Michał Choroszyński           7a         wyróżnienie

Mateusz Skwarek                7a         wyróżnienie

Krzysztof Sacharuk              7a         wyróżnienie

Oliwia Wasąg                       7a         wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O SPORCIE I KULTURZE FIZYCZNEJ

Konrad Słowański                 6a              laureat

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Dzieci Świata”

Alicja Bartosińska                7c              wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ PEJZAŻE”

Wiktor Barański              7c        wyróżnienie

Sukcesy