• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Sukcesy

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE - LAUREACI

Konkurs z języka polskiego: Monika Gonciarz, Stanisław Kawalec, Aleksandra Przypis

Konkurs matematyczny: Szymon Pszczoła, Jakub Bańko

Konkurs z języka angielskiego: Aleksander Poznański, Szymon Pszczoła, Joanna Maziarczyk, Szymon Kurus, Iga Kuwałek, Aleksandra Samborska

Konkurs z przyrody: Szymon Pszczoła, Kaja Zwolak

Konkurs ortograficzny: Monika Gonciarz, Iga Kuwałek, Maksymilian Styżej

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE - FINALIŚCI

 

KONKURS ORTOGRAFICZNY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. Monika Gonciarz 6a
2. Iga Kuwałek 6a
3. Juliusz Kowalczyk 6a
4. Maksymilian Styżej 6a
5. Franciszek Siwiec 5b
6. Zuzanna Sieczka 5b
7. Grzegorz Haczewski 5d

1. Monika Gonciarz 6a
2. Stanisław Kawalec 6b
3. Aleksandra Przypis 6b

KONKURS Z PRZYRODY KONKURS MATEMATYCZNY

1. Kaja Zwolak 6b
2. Szymon Pszczoła 6b

1. Szymon Pszczoła 6b
2. Jakub Bańko 6b

 KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. Marcel Barbucha 6a 

2. Maksymilian Styżej 6a 

3. Monika Gonciarz 6a 
4. Aleksandra Samborska 6a 
5. Rafał Dacka 6a 
6. Iga Kuwałek 6a 
7. Iga Nazaruk 6a 
8. Szymon Kurus 6b 
9. Szymon Pszczoła 6b 
10. Joanna Maziarczyk 6b 
11. Aleksander Poznański 6b 
12. Michalina Łata 5b 
13. Franciszek Siwiec 5b 
14. Agata Bechta 5c 
15. Oliwia Wasąg 5c

 

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

XLIX Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Kaja Zwolak 6b - wyróżnienie 

 

V EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH 2016, zorganizowana przez Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie

Nadia Wójcik 5c – II miejsce w kategorii medialnej

 

WOJEWÓDZKI KONKURS REGIONALISTYCZNY "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

Alicja Bartosińska 5b - I miejsce w kategorii prac literackich

 

VII MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ
objęty honorowy m patronatem przez panią Ewę Dumkiewicz-Sprawkę

Zespół wokalny „ Muzyczna Sfera ” II miejsce w składzie:

Zuzanna Popiołek 4a
Aleksandra Mazurek 4c
Julia Przypis 4c
Izabela Kamińska 5a
Weronika Kłoda 5a
Julia Jóźwiakowska 5c
Nadia Wójcik 5c
Milena Janicka 5d
Wiktoria Brewczak 6b
Kaja Zwolak 6b


KONKURS POEZJI, PROZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ  im. Ryszarda Kaczorowskiego
„Ojczyzno moja najmilsza” Konkurs wokalny

 Zespół wokalny „ Muzyczna Sfera” II miejsce w składzie:

Kamila Murdza 4a
Zuzanna Popiołek 4a
Julia Makowska 4b
Aleksandra Mazurek 4c
Julia Przypis 4c
Izabela Kamińska 5a
Weronika Kłoda 5a
Julia Danilkiewicz 5c
Julia Jóźwiakowska 5c
Adrianna Lizon 5c
Nadia Wójcik 5c
Milena Janicka 5d
Ida Aurzecka 6b
Wiktoria Brewczak 6b
Barbara Drewnowska 6b
Małgorzata Kura 6b
Hanna Potocka 6b
Aleksandra Przypis 6b
Kaja Zwolak 6b

 

KONKURS „ MOJA PARAFIA” W KATEGORII „ ZDOLNY UCZEŃ”
organizowanym przez Targi Lubelskie S.A.

Aleksandra Przypis 6b I miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„POZYTWKA – CZYLI WSZYSTKO TO , CO SPRAWIA, ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWY”

Zuzanna Popiołek 4a kwalifikacja do wystawy

 

19 JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
„ŚWIAT JEST TEATREM”

Wiktoria Brewczak 6b wyróżnienie
Kaja Zwolak 6b wyróżnienie

 

KONKURS POEZJI, PROZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Ryszarda Kaczorowskiego
„Ojczyzno moja najmilsza”  
Konkurs recytatorski

Stanisław Saba 6a wyróżnienie

 

KONKURS LITERACKI „ ŻYCZENIA DLA POLSKI”

Klasa 6a nagroda

 

SUKCESY SPORTOWE


ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W LUBLINIE

Dziewczęta
Klasa 6b I miejsce
Klasa 5c II miejsce
Klasa 5b III miejsce

 

Chłopcy
Klasa 6b I miejsce
Klasa 6a II miejsce
Klasa 5b III miejsce

 

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W „SZACHACH SZYBKICH” W KATEGORII JUNIOR DO 12 LAT

Łukasz Krzyszczak 4c III miejsce

 

11 OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY „SZACH KRÓLOWI” O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

Łukasz Krzyszczak 4c III miejsce

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA HIP HOP w ramach STUDIA TAŃCA UDS

Marcel Barbucha 6a tytuł Mistrza Świata w formacji juniorów
Laura Łukasiak 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji juniorów
Pola Piotrowska 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji dzieci
Aleksandra Zakrzewska 4 b tytuł Wicemistrza Świata w formacji dzieci

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015 (wybrane)

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE:

KONKURS POLONISTYCZNY: Klaudia Brodowska, Adrianna Porębska, Marta Wojtowicz

KONKURS MATEMATYCZNY: Jakub Marzec, Maciej Koszałka

KONKURS ORTOGRAFICZNY: Szymon Naumczyk, Jakub Marzec

KONKURS HISTORYCZNY: Klaudia Brodowska, Jakub Kołodziej, Szymon Kuna, Jakub Marzec, Tymoteusz Lech

KONKURS PRZYRODNICZY: Antoni Błaszczyk, Adrianna Porębska, Maja Zdunek, Jakub Marzec, Alicja Wierzbicka

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Monika Kamińska, Adrianna Porębska, Maciej Koszałka, Jakub Marzec, Mikołaj Rola, Michał Serwa

Nasze sukcesy w innych konkursach, także w poprzednich latach, znajdziesz tutaj

 

Sukcesy