W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie Chrobrego uzyskali 16 tytułów laureata oraz 4 tytuły finalistów tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Laureaci
Konkurs polonistyczny: Konstancja Cegłowska 8b
Konkurs języka angielskiego: Konstancja Cegłowska 8b, Julia Karpińska 8b, Aleksandra Kalisz 8a, Lidia Urban 8c, Magdalena Banaszek 8a, Mikołaj Małysz 7c
Konkurs języka niemieckiego: Konstancja Cegłowska 8b, Aleksandra Kalisz 8a, Magdalena Banaszek 8a, Maria Lutek 7b, Paulina Nowak 8b
Konkurs matematyczny: Małgorzata Haczewska 8a, Ignacy Wójtowicz 8c
Konkurs fizyczny: Ignacy Wójtowicz 8c
Konkurs geograficzny: Michał Kochański 8a
Finaliści
Konkurs fizyczny: Tomasz Frąszczak 8c
Konkurs języka angielskiego: Alicja Kot 7b
Konkurs języka francuskiego: Alicja Kot 7b
Konkurs języka niemieckiego: Leon Siwiec 7b
W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie Chrobrego uzyskali 5 tytułów laureata oraz 19 tytułów finalistów tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Laureaci
Konkurs języka angielskiego: Weronika Markocka
Konkurs geograficzny: Michał Kochanski
Konkurs języka niemieckiego: Małgorzata Haczewska , Aleksandra Zakrzewska , Małgorzata Zięba
Finaliści
Konkurs polonistyczny: Paweł Bieliński, Dominika Paździor, Małgorzata Haczewska
Konkurs języka angielskiego: Nadia Zienkiewicz, Małgorzata Zięba, Julia Bury, Mateusz Smyk, Lidia Urban, Aleksandra Kalisz, Laura Łukasiak, Emilia Szuper, Pola Piotrkowska
Konkurs języka niemieckiego: Magdalena Banaszek, Dominik Dudzisz, Aleksandra Kalisz, Wiktoria Palak, Laura Łukasiak, Aleksandra Mazurek, Joanna Madej
W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie Chrobrego uzyskali 18 tytułów laureata oraz 13 tytułów finalistów tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty .
Laureaci
Konkurs języka angielskiego: Milena Mazurek 8a, Oliwia Wasąg 8a, Zofia Lutek 8a, Nadia Wójcik 8a, Franciszek Siwiec 8b i Michał Szumiło 8b
Konkurs chemiczny: Michał Szumiło 8b
Konkurs geograficzny: Michał Szumiło 8b
Konkurs matematyczny: Milena Mazurek 8a, Franciszek Siwiec 8b, Wojciech Łucjan 8c i Wiktor Żurek 8c
Konkurs języka niemieckiego: Julia Jóźwiakowska 8c, Paulina Litak 7a, Wiktor Barański 8c, Hubert Jarosz 8c, Kaja Kidyba 8b, Zofia Lutek 8a
Finaliści
Konkurs matematyczny: Michał Szumiło 8b, Zuzanna Zdunek 8c
Konkurs języka niemieckiego: Dominika Bartnik 8a, Dominik Dudzisz 7a, Grzegorz Haczewski 8c, Wojciech Łucjan 8c, Wiktoria Palak 7a, Ernest Wołos 8c, Daniel Zienkowski 7a, Wiktor Żurek 8c
W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie zdobyli 17 tytułów laureatów oraz 6 tytułów finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Laureaci
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Dominika Bartnik, Grzegorz Haczewski, Zofia Lutek, Zuzanna Sieczka, Oliwia Wasąg, Jan Wróbel
Konkurs przedmiotowy z matematyki: Zuzanna Sieczka
Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Wiktor Barański, Agata Bechta, Klara Grochowska, Adrianna Lizon, Zofia Lutek, Michalina Łata, Franciszek Siwiec, Oliwia Wasąg
Konkurs przedmiotowy z przyrody: Franciszek Siwiec
Konkurs ortograficzny: Grzegorz Haczewski
Finaliści
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Wojciech Łucjan
Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Julia Danilkiewicz, Kaja Kidyba, Nadia Wójcik
Konkurs przedmiotowy z przyrody: Milena Janicka
Konkurs przedmiotowy z historii: Grzegorz Haczewski
W roku szkolnym 2015/2016 nasi uczniowie zdobyli 16 tytułów laureatów oraz 4 tytuły finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Tytuły zdobyli:
Konkurs przedmiotowy z języka polskiego: Monika Gonciarz, Stanisław Kawalec, Aleksandra Przypis
Konkurs przedmiotowy z matematyki: Szymon Pszczoła, Jakub Bańko
Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: Aleksander Poznański, Szymon Pszczoła, Joanna Maziarczyk, Szymon Kurus, Iga Kuwałek, Aleksandra Samborska
Konkurs przedmiotowy z przyrody: Szymon Pszczoła, Kaja Zwolak
Konkurs ortograficzny: Monika Gonciarz, Iga Kuwałek, Maksymilian Styżej
W roku szkolnym 2014/2015 nasi uczniowie zdobyli aż 23 tytuły laureatów oraz 3 tytuły finalistów konkursów, w tym 20+3 w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz 3 w konkursach artystycznych o zasięgu ogólnopolskim. W przeliczeniu na liczbę uczniów szkoły to zdecydowanie najlepszy wynik w całym województwie. Tytuły zdobyli:
KONKURS POLONISTYCZNY: Klaudia Brodowska, Adrianna Porębska, Marta Wojtowicz (laureatki)
KONKURS MATEMATYCZNY: Jakub Marzec (laureat), Maciej Koszałka (finalista)
KONKURS ORTOGRAFICZNY: Jakub Marzec, Szymon Naumczyk (laureaci)
KONKURS HISTORYCZNY: Klaudia Brodowska, Jakub Kołodziej, Szymon Kuna, Jakub Marzec (laureaci), Tymoteusz Lech (finalista)
KONKURS PRZYRODNICZY: Maja Zdunek, Antoni Błaszczyk, Jakub Marzec, Adrianna Porębska (laureaci), Alicja Wierzbicka (finalistka)
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Monika Kamińska, Adrianna Porębska, Maciej Koszałka, Jakub Marzec, Mikołaj Rola, Michał Serwa (laureaci)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i ks. Jana Twardowskiego": Aleksandra Przypis, Maja Zdunek (laureatki)
XII OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD INSCENIZACJI FRAGMENTÓW DZIEŁ WILLIAMA SZEKSPIRA W JĘZYKU ANGIELSKIM: Monika Kamińska (laureatka)
Wszystkim laureatom szczerze gratulujemy, cieszymy się z Waszego sukcesu! Szczególnie dumni jesteśmy z Jakuba Marca, który został laureatem aż pięciu (!) konkursów oraz z Ady Porębskiej, która zdobyła aż trzy (!) tytuły laureata!