• przedszkole metka.fw
    podstawowka metka.fw
    gimnazjum metka.fw
sfera metka.fw

Dokumenty

Obiady do szkolnej stołówki zapewnia firma cateringowa - Bon Appetit. Od kilku lat obsługuje ona ponad 20 przedszkoli i szkół podstawowych w Lublinie i okolicy, w tym dwa własne przedszkola, co daje wysoką gwarancję naszej satyfakcji ze świadczonych usług. Więcej informacji o Bon Appetit można znaleźć tutaj.

Cena obiadu wynosi 7,00 zł. 

ZASADY KORZYSTANIA Z OBIADÓW:

1. Dziecko może korzystać z obiadów po dostarczeniu przez rodzica deklaracji korzystania z obiadów.

2. Opłaty za obiady należy uiszczać z góry za cały miesiąc, w terminie do 10 dnia każdego miesiąca. Informacja o wysokości opłat za obiady w danym miesiącu wywieszana jest na tablicy ogłoszeń obok sekretariatu.

3. Opłaty za obiady należy uiszczać na konto:
Dane: BON APPETIT
Numer konta: 16 1090 2590 0000 0001 3111 6064
Tytułem: imię i nazwisko oraz klasa do której uczęszcza uczeń

4. W przypadku nieobecności dziecka na obiedzie, fakt ten należy zgłosić w dniu poprzedzającym nieobecność do godz. 15:00 osobiście w sekretariacie szkoły, lub telefonicznie pod numerem 81 524 70 94. UWAGA (nie dotyczy klas 0-III)
Należność za obiady odwołane będzie odejmowana od kwoty naliczonej za dany miesiąc.
W przypadku nieodwołania obiadu odliczenia nie będą dokonywane.

5. Rezygnacje z obiadów w trakcie roku szkolnego przyjmowane są tylko osobiście w sekretariacie szkoły.

6. Aktualną informację o nadpłatach i niedopłatach za obiady możecie Państwo uzyskać: w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00, mailowo – zapytanie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie pod numerem 81 524 70 94.

7. DIETY – rodzice dzieci, które wymagają specjalnie ułożonej diety proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły.

jadpic
8

 

Jadłospis można również pobrać ze strony internetowej www.bonappetit.net.pl w dziale "Strefa Rodzica" - hasło do zalogowania znajduje się na dole jadłospisu.

Dokumenty